Керівництво УПЛ відвідало матчі першостей U21 і U19
^

Керівництво УПЛ відвідало матчі першостей U21 і U19

684
Керівництво УПЛ відвідало матчі першостей U21 і U19
Фото - Виктора Перегняка, FootBoom.com

Народна мудрість учить, що велике видно здалеку. Втім, інколи все трапляється навпаки, й справжню суть того чи іншого явища можна збагнути тільки після близького контакту з ним.

Одними з таких явищ є чемпіонати України серед молодіжних (U21 та U19) складів: для того, щоби зрозуміти, наскільки це цікаві змагання, треба просто побачити їх «наживо». Й тоді миттєво зникнуть усі стереотипи й упередження, а замість них з’явиться розуміння, що зовсім поряд можна побачити футбол набагато живіший, аніж той, що його український глядач дивиться за допомогою телетрансляцій із-за кордону.

Переконатись у цьому вкотре змогли два представники керівництва УПЛ: Президент Володимир Генінсон та Виконавчий директор Євген Дикий. У п’ятницю вони відвідали поєдинки обох молодіжних чемпіонатів. Мова про матчі «Шахтаря» з «Карпатами» (U21) і «Динамо» з «Олександрією» (U19). Причому в обох випадках захопливим виявився не тільки футбол, продемонстрований молодими гравцями, а й результати інспекції інфраструктури місць, де відбулись ігри (відповідно «Княжа Арена» у Щасливому та НТБ «Динамо» в Чапаїівці).

Крім того, керівники УПЛ провели неформальні зустрічі з представниками топ-менеджменту «Динамо» й «Шахтаря» (що доводить: Ліга на постійному зв’язку з клубами-учасниками), а на матчі в Щасливому були присутні керманичі національного суддівського корпусу П’єрлуїджі Колліна та Лучано Лучі.

Читайте также: Владимир Генинсон: "Канал "2+2" отказался принимать участие в общем пуле"

Оцените
Поделитесь
gorilla
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме