"Ворскла": робота "основи" відновиться сьогодні
^

"Ворскла": робота "основи" відновиться сьогодні

952
"Ворскла": робота "основи" відновиться сьогодні
Фото - Денис Руденко, Footboom
Непроста осінь видалась у ворсклян. Місце в турнірній таблиці, яке жодним чином не відповідає реальному потенціалу команди, внутрішньоклубні труднощі, що саме зараз в активній фазі вирішення, кілька відповідальних поєдинків на фініші сезону й далі багато-багато знаків запитання. Та, як би там не було, футболісти добросовісно ставляться до справи. Власне, як і має роботи справжній профі. В усякому разі тренувальний процес жодним чином не порушується, на напівзігнутих ногах ніхто по полю не ходить. У команді Василя Сачка таке не пройде. Мотивацію шукає кожен собі сам, і, зціпивши зуби, поруч із вірними партнерами по команді, копає м’яча.
Сьогодні по обіді «біло-зелені» збираються на заміській базі в Марках, де готуватимуться до найближчої календарної зустрічі з кам’янською «Сталлю». Ця гра пройде на стадіоні «Метеор» у Дніпропетровську, місті, де полтавцям знову доведеться грати, та на іншому стадіоні, проти іншого опонента й в рамках інакшого змагання кілька днів по тому (Кубкова чвертьфінальна зустріч з «Дніпром» на «Дніпро-Арені»).
До початку тренувального заняття футболісти традиційно пройдуть через дбайливі руки працівників медичного корпусу клубу: перевірять вагу, пульс та загальний стан здоров’я, за чим особливо пильно потрібно стежити в перші прохолодні дні, а потім підуть готуватись до виходу на поле, на більш як півторагодинну інтенсивну роботу.
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме