Ліквідатори банку "Фінанси та Кредит" хотіли стягти з ФК "Ворскла" чотири мільйони й арештувати майно
^

Ліквідатори банку "Фінанси та Кредит" хотіли стягти з ФК "Ворскла" чотири мільйони й арештувати майно

957
Ліквідатори банку "Фінанси та Кредит" хотіли стягти з ФК "Ворскла" чотири мільйони й арештувати майно
poltava365.com

Днями Господарський суд Полтавської області оприлюднив рішення у справі "Банку "Фінанси та Кредит" проти ФК "Ворскла". Виявляється, банк в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію банку зажадав стягти з ФК "Ворскла" 4 115 884,21 грн і накласти арешт на деяке майно - три квартири площею 37.30 квадратних метри, а також на нежитлові приміщення площею 30,40 кв.м., розташовані у Полтавському районі - в селі Терентіївка, по вулиці Михайличенка, 3.

Заявник в обґрунтуванні заяв про забезпечення позову посилається на:

- багаторазове та системне порушення відповідачем умов Кредитного договору щодо повернення кредитних коштів;
- значну суму позовних вимог, а саме 4 115 884,21 грн;
- вартість предмету застави згідно з договором застави транспортних засобів №3625ТС/0814 від 28.08.2014 р. не покриває суму заборгованості за кредитним договором, різниця складає 2 257 084,21 грн;
- відсутність наміру відповідача вирішити виниклий спір за Кредитним договором у досудовому порядку

- ідеться в справі.

Однак головний суддя Наталія Гетя, яка розглядала справу 3 листопада цього року, вирішила, що такий захід буде недоцільним і не сприятиме виконанню зобов’язань.

Суд вважає, що наведені вище обставини не підтверджують доцільність вжиття заходів до забезпечення позову, оскільки не обґрунтовують того, що у зв'язку з ними виконання рішення суду може бути утруднене чи його неможливо бути виконати. На підставі викладеного, з урахуванням розумності, обґрунтованості та адекватності вимог заявника щодо забезпечення позову, імовірності утруднення виконання або невиконання рішення господарського суду, забезпечення збалансованості інтересів сторін, суд дійшов до висновку про відмову у задоволенні заяви про вжиття заходів до забезпечення позову

- йдеться в ухвалі суду.

Нагадаємо, що почесним президентом ФК "Ворскла" є Костянтин Жеваго. Він же був головою Спостережної ради Банку "Фінанси та Кредит". 17 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" до категорії неплатоспроможних, а 18 грудня цього ж року прийняв рішення про відкликання ліцензії та ліквідацію банку. Зараз там працює уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. "Фінанси та Кредит" був одним із головних спонсорів ФК "Ворскла", а керівник полтавського регіонального управління банку Олег Лисак нині працює топ-менеджером у футбольному клубі "Ворскла".

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме