Руслан Зубков: "Ми сподіваємося, що рано чи пізно нас прорве"
^

Руслан Зубков: "Ми сподіваємося, що рано чи пізно нас прорве"

1039

Руслан Зубков: "Ми сподіваємося, що рано чи пізно нас прорве"
Фото - Виктор Перегняк, Footboom

Півзахисник «Зірки» Руслан Зубков прокоментував поєдинок із київським «Динамо».

«Для нас гра, як ми і припускали, була дуже важка, ми розуміли куди ми їдемо, з ким нам потрібно буде грати, з якими футболістами і якого рівня. Не дивлячись на це, ми спробували грати в свій футбол, в який грали до матчу з «Динамо».

У нас мало що виходило, ми практично 90 хвилин відбирали м'яч, а без м'яча забити гол неможливо. Це заслуга київського «Динамо», вони в простих ситуаціях м'яч не втрачали так, як ми.

Кого можу виділити у складах обох команд? У «Динамо» - Ярмоленка. Він дійсно один з найкращих футболістів України. Як на мене, він був найкращим у матчі, він грає величезну роль в грі «Динамо», а в нашій команді можу тільки сказати, що якби не Женя Паст, то рахунок міг би бути більшим.

Чому не вдалося забити, коли були моменти в кінці матчу? Важко відповісти на це питання, нам зараз взагалі важко забивати голи, не дивлячись на те, що у нас в кожній грі є моменти. Це, напевно, більше питання до хлопців, у яких були моменти. Ми сподіваємося, що рано чи пізно нас прорве і ми поправимо статистику», - сказав Зубков в інтерв’ю 1927.kiev.ua.

Читайте также: "Динамо" - "Зирка" 2:0. "Рыжий" продолжает забивать . Фоторепортаж

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме