Володимир Костевич: "Далі вже нема куди відступати"
^

Володимир Костевич: "Далі вже нема куди відступати"

1229
Володимир Костевич: "Далі вже нема куди відступати"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Оборонець «Карпат» Володимир Костевич спробував знайти причини невдалого матчу проти «Зірки» (0:1).

– У чому бачиш найбільшу причину вчорашньої поразки?
– Важко сказати. Ми ось сиділи з хлопцями і думали. Зрозуміли, що готувалися так само, як і до перших чотирьох турів, але останні три з половиною гри провалили. Навіть не знаю, що з нами робиться. Всі разом хочемо нарешті вийти з цієї ситуації.

– Завдяки чому можна це зробити?
– Фанатам, футболістам, тренерам важко переживати ситуацію, яка зараз склалася у плані результату й гри. Ці поразки вже в минулому – нічого ж не зробиш. Треба готуватися до наступної гри. Якщо будемо зациклюватися на матчах, які провалили, то провалимо й весь чемпіонат. У нас є наступний поєдинок і, починаючи з нього, вже можемо виправляти те, що натворили.

– «Зірка» чимось здивувала, чи робила все те, до чого й готував тренерський штаб?
– Зустріч була схожою до тієї, що минулого року була в Кубку. Під їх стиль гри дуже підходить це поле. Загалом матч був до першого гола. Якщо б я забив із прострілу Мірошніченка, то не знати, як далі склалася б гра, а так – їм пощастило. М’яч випадково влучив у руку в штрафному майданчику.

Звісно, в «Зірки» були моменти – ті ж виходи один-на-один, але відбувалося це тому, що ми захопилися створенням атак й отримували контратаки.

Читайте также: Лига Пари-Матч. "Зирка" - "Карпаты" 1:0. "Черная" серия позади (Видео)

– Після поєдинку Сергій Зайцев був дуже незадоволений арбітражем. Що ти скажеш про роботу суддівської бригади?
– Якщо дивитися по телевізору, то ніхто й слова не скаже, що щось було не так. Коли ж граєш, то відчуваєш, що кожен спірний момент, кожен стик свиститься в сторону суперника. Після такого в наступному моменті ти вже боїшся сфолити. Щоправда, не думаю, що треба робити великий акцент на роботі рефері.

Необхідно повернути ту форму, яка була в нас на початку сезону. Разом із тренерами постараємося знайти вихід із ситуації й почати набирати очки, оскільки далі вже нема куди відступати.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме