"Зірка" завершила збір у Харкові
^

"Зірка" завершила збір у Харкові

1033
"Зірка" завершила збір у Харкові
fczirka.com.ua

Сьогодні кропивницька «Зірка» завершила свій короткий навчально-тренувальний збір у Харкові контрольним матчем проти місцевої любительської команди «Анкар». Команда провела два тайми у різних складах, щоправда, слід відзначити, що ворота суперників у першому таймі захищав наш голкіпер Геннадій Ганєв, а у другому – Роман Льопка.

Підопічні Даріо Друді протягом усього матчу володіли значною перевагою, більше часу контролювали м’яч і атакували. Суперники ж більше уваги приділяли захисту. Завданням команди на цей матч було награти різні тактичні схеми та комбінації, що відпрацьовувались на тренуваннях. На 28-й хвилині одна з таких призвела до взяття воріт. Після передачі одного з потенційних новачків відзначився Олександр Кочура. Менш ніж за десять хвилин м’яч побував у сітці воріт харків’ян удруге. Цього разу з передачі того ж таки гравця, що нині перебуває на перегляді, забив новачок команди, костариканець Джонатан Мойя.

Другий тайм був абсолютно ідентичний першому. Крім того, що гра тривала за тим же сценарієм, кропивничанам знову вдалося забити двічі. На 65-й хвилині, зігравши на добиванні, чітко по воротах пробив Артем Сітало, а за шість хвилин ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Артем Щедрий. Тож, у підсумку перемога «Зірки» над харківським «Анкаром» з рахунком 4:0. Як зазначив після матчу в.о. головного тренера нашої команди Даріо Друді, він абсолютно задоволений малюнком гри, ставленням хлопців до поєдинку, а також вдячний суперникам за те, що ті погодилися провести контрольний матч з його підопічними.

Відтак, на навчально-тренувальному зборі в Харкові наша команда здобула три перемоги в трьох матчах, забивши при цьому дванадцять м’ячів і не пропустивши у свої ворота жодного.

Заключний матч зборів «Зірка» провела у такому складі: 1-й тайм: 44. Паст Євген, б/н потенційний новачок, 23. Маткобожик Олександр, 18. Кучеренко Олександр, 20. Фатєєв Дмитро, б/н потенційний новачок, 85. Керножицький Сергій, 27. Кочура Олександр, б/н потенційний новачок, б/н потенційний новачок, 16. Мойя Джонатан. 2-й тайм: 44. Паст Євген, 29. Баєнко Володимир, 4. Перейра Федеріко, 55. Ковальов Максим, 11. Бацула Андрій, б/н потенційний новачок, 24. Зубков Руслан, 21. Загальський Ігор, 77. Чичиков Олексій, 9. Щедрий Артем, 14. Сітало Артем.

Відразу після гри команда відбула до Кропивницького, де вже завтра розпочне безпосередню підготовку до матчу з «Карпатами».

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме