Сергій Зайцев: "Поки нема збірників, працюємо разом з дублерами"
^

Сергій Зайцев: "Поки нема збірників, працюємо разом з дублерами"

913
Сергій Зайцев: "Поки нема збірників, працюємо разом з дублерами"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Зважаючи на паузу в чемпіонаті, пов’язаною із матчами збірних, «зелено-білі» проводять свою підготовку до чемпіонату на базі в Брюховичах. Детальніше про стан справ розповів головний тренер команди Сергій Зайцев.

– Велика кількість наших гравців вирушили до збірних. Для іміджу клубу і для самих футболістів, це, звичайно, добре, але для клубних тренерів не дуже. Як я вже говорив, у нашого тренерського штабу було дуже мало часу на підготовку перед стартом чемпіонату. Тому кожен день, коли ми можемо працювати у повному складі, є дуже важливим. Зараз у нас тривають дворазові тренування, працюємо разом із дублем. Для молоді, звісно, навантаження великі і незвичні, але усі працюють, бо хлопці хочуть себе проявити.

– Чи вже проаналізували матч з «Олімпіком» і зрозуміли, в чому ховався корінь проблеми?
– Звичайно, розібрали, причому дуже детально. Над усіма негативними моментами велася тривала робота, але дозвольте їх не озвучувати, висновки залишаться в середині колективу. Запевняю, що хлопці зрозуміли свої помилки і я дуже сподіваюся, вони більше не повторяться. Я вірю, що в матчі проти «Зірки» уболівальники побачать ту команду, яка була на старті сезону.

– Яка ситуація із травмованими?
– Мікротравми до уваги не беремо. Мисак, Карноза і Кльоц працюють індивідуально, але Дмитро вже зовсім скоро розпочне роботу в загальній групі.

– Чи тримаєте зв'язок зі збірниками?
– Не дуже хочеться відволікати їх від підготовки. Вони мають зосередитися на збірних, де можуть проявити себе на високому рівні. Головне, щоб вдало виступили і повернулися в розташування клубу здорові, мотивовані і з великим бажанням.

– У суботу на Львівщину завітає одеська «Перлина» – суперник «Карпат» у Кубку. Чи плануєте відвідати їхній поєдинок проти «Руха»?
– Обов’язково! Але на вихідні у нас заплановано ще багато різних заходів. Треба буде відвідати матчі команд наших шкіл, подивитися поєдинок U19 проти київського «Динамо», адже це наш найближчий резерв. Окрім цього на базі проведемо двосторонню гру. Щодо «Перлини», то ми вже володіємо певною інформацією, але все-одно, за їхньою грою подивимося. Словом, роботи вистачає.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме