"Ворскла": лист подяки від військової частини 3052
^

"Ворскла": лист подяки від військової частини 3052

1133
"Ворскла": лист подяки від військової частини 3052
До футбольного клубу «Ворскла» надійшов лист подяки, адресований президентові Роману ЧЕРНЯКУ. У зверненні, зокрема, йдеться…
Шановний Романе Євгеновичу!
Командування та колектив військової частини 3052 Національної гвардії України висловлює Вам слова щирої вдячності та поваги за те, що в цей складний для нашої держави час Ви не залишились осторонь тих проблем, які переживають військовослужбовці Національної гвардії України.
Ваша постійна турбота про військовослужбовців, зокрема, військової частини 3052, шляхом активізації спортивно-масової роботи, створення належних умов для проведення занять з кросової підготовки та всебічного вдосконалення фізичної підготовки надають можливість зміцнити силу духу, підвищити моральну, психологічну та духовну підтримку кожного військовослужбовця.
Хочеться запевнити Вас, що військовослужбовці військової частини 3052 Національної гвардії України завдяки Вашій підтримці й надалі будуть гідно виконувати ті завдання, які ставить перед ними держава щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України, забезпечення громадського порядку та безпеки громадян.
Щира вдячність Вам за допомогу, турботу та активну громадську позицію.
З повагою,
Командир військової частини 3052
Національної гвардії України
Полковник Регеда С.І.
Полтава
01 вересня 2016 року

"Ворскла": лист подяки від військової частини 3052 - изображение 1
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме