Артур Карноза: "Після кожного тренування почуваюся краще"
^

Артур Карноза: "Після кожного тренування почуваюся краще"

786
Артур Карноза: "Після кожного тренування почуваюся краще"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Півзахисник «Карпат» Артур Карноза у липні переніс операцію на коліні, а недавно вже повернувся до Львова, де проходить один із етапів відновлення після ушкодження.

– Артуре, як здоров’я? Як почуваєшся?
– Відновлення після травми проходить у відповідності до всіх норм. Виконую все, що можна й потрібно. Після кожного тренування почуваюся краще. Кожного дня займаюся у Львові з тренерами з реабілітації. Але я ще не знаю, коли можна буде приступати до занять у загальній групі. Побачимо, як почуватимуся.

– Вболівальники «Карпат» вже скучили за твоїми штрафними. Коли знову потішиш ними львівську торсиду?
– Як тільки-но буду здоровим, то вболівальники одразу ж побачать і штрафні у моєму виконанні, і, власне, мене на полі (сміється). Насправді ж, важко прогнозувати терміни повернення. Будемо дивитися, як проходитиме відновлення з плином часу.

– Наскільки сильно сумуєш за футболом?
– Звісно, що дуже. Це навіть не обговорюється. Тепер приїхав до Львова, прийшов на матч і зрозумів, що дуже скучив. За іграми, за атмосферою, за командою, за тренуваннями.

– Ти слідкуєш за матчами «Карпат» зі сторони. Як загалом оціниш старт команди у чемпіонаті?
– Розпочали дуже здорово, перемігши «Сталь». Мали вигравати і в «Шахтаря», а от з «Олімпіком» чомусь провалили гру. У футболі, на жаль, бувають такі матчі. Сподіваюся, все буде добре і у найближчих іграх будуть лише перемоги.

Читайте также: Артур Карноза: "Еще пару месяцев буду точно лечиться"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме