FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги
^

П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги

1033
П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги
Фото - ФФУ

22-23 серпня у Києві пройшов семінар арбітрів та асистентів арбітра змагань Прем’єр-ліги.

Протягом двох днів офіційні особи матчу елітного українського дивізіону зустрічалися із Куратором системи арбітражу в професіональному футболі України П'єрлуїджі Колліною. Метою заходу був аналіз арбітражу стартових матчів чемпіонату Прем’єр-ліги сезону 2016/2017 років.

«Ви завжди повинні думати над тим, як покращити свій рівень». Це один з сигналів, який Куратор надіслав слухачам семінару. «Ви маєте розуміти, коли ви приймаєте вірне рішення, а коли припускаєтеся помилки» - сказав Колліна під час аналізу більш ніж 70 епізодів, що відбулися у минулих турах чемпіонату та стосувалися ігрових ситуацій з «поза грою», гри рукою, безрозсудних дій та командної роботи.

Окрім арбітрів та асистентів Прем’єр-ліги в роботі семінару також взяли участь декілька столичних арбітрів першої ліги. Окрім того, на навчальних сесіях були присутні Катерина Монзуль та Наталія Рачинська, які нещодавно повернулися з Олімпійських Ігор у Ріо.

П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги - изображение 1П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги - изображение 2П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги - изображение 3

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения