Главная Украинские Favbet Лига П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги
^

П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги

617
П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги
Фото - ФФУ

22-23 серпня у Києві пройшов семінар арбітрів та асистентів арбітра змагань Прем’єр-ліги.

Протягом двох днів офіційні особи матчу елітного українського дивізіону зустрічалися із Куратором системи арбітражу в професіональному футболі України П'єрлуїджі Колліною. Метою заходу був аналіз арбітражу стартових матчів чемпіонату Прем’єр-ліги сезону 2016/2017 років.

«Ви завжди повинні думати над тим, як покращити свій рівень». Це один з сигналів, який Куратор надіслав слухачам семінару. «Ви маєте розуміти, коли ви приймаєте вірне рішення, а коли припускаєтеся помилки» - сказав Колліна під час аналізу більш ніж 70 епізодів, що відбулися у минулих турах чемпіонату та стосувалися ігрових ситуацій з «поза грою», гри рукою, безрозсудних дій та командної роботи.

Окрім арбітрів та асистентів Прем’єр-ліги в роботі семінару також взяли участь декілька столичних арбітрів першої ліги. Окрім того, на навчальних сесіях були присутні Катерина Монзуль та Наталія Рачинська, які нещодавно повернулися з Олімпійських Ігор у Ріо.

П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги - изображение 1П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги - изображение 2П’єрлуїджі Колліна зустрівся з арбітрами та асистентами Прем’єр-ліги - изображение 3
Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
10 апреля