Главная Украинские Favbet Лига Костянтин Андріюк написав листа Пьєрлуіджі Коліні (+Відео)
^

Костянтин Андріюк написав листа Пьєрлуіджі Коліні (+Відео)

1046

Костянтин Андріюк написав листа Пьєрлуіджі Коліні (+Відео)
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Журналіст телеканалу «1+1» Костянтин Андріюк звернув увагу на те, що вже рік, як куратор вітчизняного арбітражу Пьєрлуіджі Коліна не проводить зустрічей із журналістами. Італієць не з`явлється в Україні, хоча отримує за свою працю дуже великі кошти. Андріюк написав листа до Коліни.

1. Я знаю, керівництво комітету арбітрів України, просто шалено зайняте очищенням українського арбітража, від тотального кумівства, бо жодного разу не відреагувало на всі офіційні запити, з боку нашого телеканалу 2+2.

2. Я впевнений, куратор цього комітету, і досі розробляє новий контроль за фітнес-тестами і так контролює переходи арбітрів з ліги в лігу, що вже рік просто не знаходить часу публічно зустрітися з українськими журналістами та розповісти їм про свої досягнення.

3. Я не сумніваюся, що настільна книга голови комітету арбітрів - "Енциклопедія етикету", якою він зачитується увесь свій вільний час.

4. І це мені лише здається, мовляв ця тема, в українській спортивній журналістиці, цікавить виключно мене.

5. Бо знаю, є вдосталь колег, хто так нудьгує за прес-клубом Колліни. І так хочуть поставити йому, як мінімум, половину цих запитань!

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме