FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олександр Шовковський: "Дніпро" грав усіма польовими гравцями на оборону
^

Олександр Шовковський: "Дніпро" грав усіма польовими гравцями на оборону

991
Олександр Шовковський: "Дніпро" грав усіма польовими гравцями на оборону
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський розповів про перемогу над «Дніпром» (1:0).

«Перш за все, хочу привітати наших вболівальників з перемогою. Була дуже важка гра. Команда суперника грала усіма польовими гравцями на оборону. Вони виглядали дуже організовано і закривали від нас вільні зони і створили декілька атак. На жаль, дали у першому таймі провести декілька таких атак, які могли завершитися взяттям воріт. У другому таймі вже більше контролювали ці моменти і реалізували свій стандарт. Ми передбачали такий перебіг подій на футбольному полі. Головне завдання було - не дати супернику виходити у контратаки. Із цим у першому таймі ми взагалі не впорались. Потім грали розумніше.

Я не можу зараз порівняти той «Дніпро» у минулому сезоні і сьогоднішній. У команді зовсім інший малюнок гри, гравці, тренерські задуми, розуміння футболу. Це зовсім інша команда. Сьогодні «Дніпро» грав досить успішно. Я добре знаю Михайленка, ще за часів, коли ми разом грали. Думаю, він зможе донести до гравців свій задум. Про Віду нічого детального не знаю. Бачив, що було зіткнення. Якщо це струс мозгу, для нас це велика втрата. Очігава у першому таймі хвилювався, мені це було помітно. Але це нормально, життєва ситуація. Хлопець грає першу гру за основу в офіційних матчах і так завжди буває. При правильному підході та ставлення до своєї роботи і себе, у нього є майбутнє. Ми його привітали із дебютом за команду», - завершив Олександр.

Читайте также: Сергій Кравченко: "Динамо" не заслужило перемогу, а ми своєю грою заслужили на нічию

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: 1927.kiev.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения