FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Володимир Шаран: "У нас дійсно у команді є справжній колектив"
^

Володимир Шаран: "У нас дійсно у команді є справжній колектив"

832

Володимир Шаран: "У нас дійсно у команді є справжній колектив"
shakhtar.com

Головний тренер «Олександріі» Володимир Шаран в інтерв’ю телеканалу «Футбол 1» дав свій коментар відносно перемоги над «Ворсклою».

«До матчу сказав, що хлопці повинні не думати про себе, а грати на колектив. У нас дійсно у команді є справжній колектив. Зараз у команді усі у різному фізичному стані, тому мі десь переживали за цей матч. І зміни були дуже серйозні, вийшли шість чоловік, котрі не грали у четвер. Безумовно подібна ротація сказується на грі команди в обороні, тому що проблеми там дійсно є. Але ця перемога дуже важлива для нас, в першу чергу у психологічному плані. Ми десь в матчі Ліги Європи не заслуговували такої поразки від «Хайдука». Могли програти, але не з таким рахунком… Але ми побачили, що проблеми в обороні у нас є. Про гру в атаці важко зараз щось казати, бо ми мали стільки моментів біля воріт полтавчан, що я сам, чесно кажучи, не бачив від наших хлопців. Але майстерність є майстерність. Десь хотіли забити, але не виходило. Могло бути не 3:2, а 7:6. Ми завжди їздили до церкві, кожного тижня. Мабуть треба знову з’їздити, бо мати стільки моментів і не забивати...

Відносно гри Путраша и Цурікова, то я задоволений їхньою грою. Вони вийшли після пошкоджень і змогли достойно зіграти, продемонструвавши те, що від них очікували. Тільки в кінці трішки підсів Путраш, бо пропустив дуже багато, тяжкувато було.

Після подобної гри буде легше у Хорватії? Мабуть, але я налаштовую гравців на те, що треба буде давати справжній бій на полі «Хайдука». Ті гравці, які поїдуть і вийдуть на поле, повинні будуть битись на полі, бо мі граємо за Україну. Після такої прикрої поразки хочеться достойно зіграти и добути перемогу», - сказав Шаран.

Читайте также: "Александрия" - "Ворскла" 3:2. На кураже

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения