FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Дніпро" – "Сталь": прогноз Олександра Золотогорського
^

"Дніпро" – "Сталь": прогноз Олександра Золотогорського

1148
"Дніпро" – "Сталь": прогноз Олександра Золотогорського

Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» радить скористатися дещо завищеним тотало на матч «Дніпро» – «Сталь». Дніпровці у першому турі залишили неймовірне враження від своєї гри, але навряд чи вони стільки будуть забивати стабільно.

«Дніпро» вразив усіх гольовою феєрією в стартовій грі проти «Волині». Але не можна вимагати від дніпровської молоді Дмитра Михайленка забивати по п’ять в кожному матчі. Не думаю, що і наступний їхній матч буде надрезультативним. І мені здається, тотал на матч зі «Сталлю» дещо завищений, і цим треба користатися.

Кам’янці взагалі розчарували в атаці. Без Лазича, який залишив команду, попереду в «Сталі» взагалі нічого не клеїться. А нам тим часом пропонують не звичайний тотал менше 2.5 голів, а дозволяють в разі трьох забитих м’ячів повернути свої гроші.

Ставка: тотал менше 3

Коефіцієнт: 1.75

Регистрация

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: bookmaker-ratings.com.ua

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения