FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Дніпро" – "Сталь": прогноз Вадима Скічка
^

"Дніпро" – "Сталь": прогноз Вадима Скічка

1326
"Дніпро" – "Сталь": прогноз Вадима Скічка

«Сталь» – дуже зручний суперник для «Дніпра». Минулого сезону у чотирьох іграх «Дніпра» та «Сталі» «Дніпряни» здобули чотири перемоги – 6:0, 2:0, 3:0, 4:1. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує продовження вдалої серії «Дніпра».

По-перше, хочу перепросити за минулий прогноз на матч «Дніпра». Я не міг уявити, що «Волинь» буде настільки «мертва», а «Дніпро» навпаки продемонструє свої найкращі якості. Варто відзначити команду Михайленка, який зміг знайти необхідний баланс між вчорашніми дублерами та аксакалами українського футболу на кшталт Кравченка чи Політила.

«Сталь» у першому турі просто розчарувала. У команді лишилися досвідчені футболісти: Паньків, Іщенко, Кравченко, Каленчук, Васін, але легкість з якою «Карпати» їх перемогли просто вразила. Відверто провалив свій дебютний матч за «Сталь» Пашаєв. Із мобільними флангами «Дніпра» команді ван дер Мера буде так само сутужно, як і проти «Карпат». Щодо атаки – за увесь матч проти львів’ян кам’янці не спромоглися бодай на один удар в площину воріт…

Тим часом «Дніпру» заплатили борг за 7 місяців, а Баланюк та компанія схоже серйозно націлилися на найвищі місця. Якщо команда Михайленка гратиме у тому ж стилі що й проти «Волині», то можна буде констатувати, що розгром лучан не був випадковістю чи наслідком слабкості суперника, а лише досягненням оновленого «Дніпра».

Ставка: перемога «Дніпра» з форою -1,5

Коефіцієнт: 2.45

Регистрация

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: bookmaker-ratings.com.ua

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения