FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Віталій Кварцяний: "Немає задньої лінії, немає півзахисту, немає воротаря, немає атаки"
^

Віталій Кварцяний: "Немає задньої лінії, немає півзахисту, немає воротаря, немає атаки"

1097
Віталій Кварцяний: "Немає задньої лінії, немає півзахисту, немає воротаря, немає атаки"
fcvolyn.net

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний прокоментував нічию своєї команди у матчі з "Олімпіком" у рамках другого туру чемпіонату України сезона 2016-17 (2:2).

"Більше ніж якогось старання, не дивлячись на те, що грало багато місцевих вихованців, не було. Але свій шанс вони поки не використали. Слабкі зовсім морально-вольові якості. Ну й не змогли втримати перемогу. Як я не намагався їх підбадьорити, зібратися… Жалюгідна, нікчемна біготня їхня. При тому, що навіть імітація боротьби могла б дати ефект, але не вистачило характеру. Тому не втримали перемогу", - приводить слова Кварцяного офіційний сайт "Волині".

"У нас як зараз? Немає задньої лінії, немає півзахисту, немає воротаря, немає атаки. Немає можливості дозаявити нових. Нічого, пережили голод, переживемо достаток. Я 25 років тут і увесь час якісь випробування", - розповів тренер.

Читайте также: Віталій Кварцяний: "Нікчемна, нелогічна біготня"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
30 октября
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения