Амбросій Чачуа: "Цю гру вже забули"
^

Амбросій Чачуа: "Цю гру вже забули"

440
Амбросій Чачуа: "Цю гру вже забули"
Фото - dynamo.kiev.ua

Амбросій Чачуа не лише забив перший гол у матчі зі «Сталлю». Завдяки вдалому вибору позиції, хавбек міг забивати ще двічі, але одного разу пробив у штангу, а в іншому епізоді влучності бракувало після удару головою. Вдала гра Амбросія не лише в атаці, але й в контролі м’яча, відборах та підборах зробила його одним з кращих футболістів матчу в Дніпрі. Саме на Чачуа найбільше чекали журналісти після гри.

– Звичайно, матч пройшов вдало. На гру всі вийшли мотивованими, хотіли доказати, що ми гідні грати на такому рівні і здатні боротися за високі місця. Грали на позитиві і здобули своє.

– Здалося, що ваші голи були дуже несподіваними для «Сталі», що їхня оборона не чекала на такі дії...
– Захист «Сталі» не коментуватиму, вони самі розберуться що до чого. Ми мали не поступитися в агресії і перемогти, що й вдалося. У нас молода команда, але є кілька лідерів, які ведуть нас за собою. На зборах ми дуже добре попрацювали і маємо результат. Але ми вже забули цю гру. В неділю вже починаємо готуватися до «Динамо».

– Які досягнення плануєте в цьому чемпіонаті?
– Не хочу наперед говорити. Як ми зіграємо, такий і результат буде. Ми граємо один за одного і віримо, що все буде добре.

– Сьогодні Лещук зіграв як ніколи...
– Та ми йому вже сказали, щоб не ходив більше в тренажерний зал (сміється). Не пішов два рази перед грою і забив два голи. Можу тільки його привітати.

– Наскільки твій гол був важливим для загального результату?
– Десь ми почули впевненість, додалися сили. Відразу і другий забили, тож на перерву пішли за комфортного рахунку.

– На другий тайм «Сталь» вже не такою активною вийшла. Ви відчули, що у ній щось наче зламалося?
– Вони дуже старалися, грали до кінця. Але ми протиставили їм організовану оборону, забили третій гол і заслужено перемогли. Радий, що змогли потішити наших фанатів, яким дуже дякую за підтримку.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме