​Андрій Новак: "Матч з "Динамо" — це ідеальна підготовка до матчів Ліги Європи"
^

​Андрій Новак: "Матч з "Динамо" — це ідеальна підготовка до матчів Ліги Європи"

517
​Андрій Новак: "Матч з "Динамо" — це ідеальна підготовка до матчів Ліги Європи"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Голкіпер «Олександрії» Андрій Новак розповів про підготовку до матчу з «Динамо» та оцінив феномен Шовковського.

— Готуємося дуже серйозно. Будемо намагатися дати бій киянам. «Динамо»- це чемпіон країни, гранд вітчизняного футболу, де зібрані гравці національних збірних своїх країн. Після гри буде зрозуміло, плюс це чи мінус, що граємо в першому турі з «Динамо». Матч за Суперкубок? Звичайно, і дивилися, і розбирали. Динамівці змогли відігратися в непростому матчі і завоювати трофей. Велика заслуга тут Шовковського. Олександр - великий професіонал, адже в його віці грати на високому рівні в Лізі чемпіонів - це дорого вартує. З умінням відбивати пенальті Шовковський був завжди на висоті.

— Приготували сюрпризи на завтрашній матч з «Динамо»?

— Будемо намагатися показати хорошу гру і досягнути позитивного для нас результату. Сподіваюся, «Олександрія» не втратила тих кондицій, що були рік тому, коли ми виграли в кубку України у «Динамо».

— Мотивація на матч зашкалює?

— Наші тренери нас чудово вміють налаштувати на будь-який матч. На гру з «Динамо» зайвий раз налаштовувати не треба. Кожен футболіст чудово розуміє, проти кого ми граємо.

— Керівництво підбадьорило преміальними?

—Президент завжди все робить для команди, тому якщо буде позитивний результат, то Сергій Анатолійович нам обов'язково віддячить.

— У цьому сезоні «Олександрія» вперше гратиме в Лізі Європи. Міжсезонна підготовка якось відрізнялися від попередньої?

— В принципі, робота була побудована так само, як і в попереднє міжсезоння. Невеликі зміни, звісно ж, були. Можна сказати, що матч з «Динамо» - це ідеальна підготовка до матчів Ліги Європи, адже в таких поєдинках можна оцінити власний і командний рівень підготовки і отримати досвід, який обов'язково стане в нагоді в матчах Ліги Європи.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме