"Парі-Матч" – титульний спонсор ФК "Карпати"
^

"Парі-Матч" – титульний спонсор ФК "Карпати"

615
"Парі-Матч" – титульний спонсор ФК "Карпати"
Фото - Виктора Перегняка, FootBoom.com

Львівські «Карпати» уклали угоду з уже добре знайомим титульним спонсором клубу – компанією «ПАРІ-МАТЧ». У рамках цього партнерства логотип компанії з’явиться на футболках гравців. Термін угоди між сторонами розрахований на сезон 2016/17 рр. Зауважимо, що компанія «ПАРІ-МАТЧ» також залишиться титульним спонсором нового чемпіонату України з футболу – «Ліги Парі-Матч».

Буквально за один рік плідної співпраці, завдки титульному спонсору, було проведено близько десятка благодійний, соціальних та культурних заходів. Зокрема, «Парі-Матч» разом з «Карпатами» підтримували дітей-сиріт із Лаврівського дитячого будинку, малювали карту миру із дітьми воїнів АТО, відвідували молодь з обмеженими можливостями ДРЦ «Джерело», а також інші навчальні заклади для дітей з фізичними вадами, на свята Миколая та Велодня, разом із фанатами «левів» купалися в ополонці на Водохреща, а також влаштували святкову вечірку в Одесі, на честь завершення футбольного року. І це далеко не весь перелік активних дій з боку «Парі-Матч», компанії, що зараз поза сумнівом, вважається головним меценатом українського футболу.

«Сьогодні «Парі-Матч» продовжує співробітництво з одним із найбільш славетних клубів України – ФК «Карпати» на сезон 2016/2017. Впевнені, що цього року разом з футбольною громадськістю Львівщини ми зробимо важливі кроки на шляху розвитку футболу в західному регіоні. У минулому сезоні наша співпраця досягла важливих результатів: це і підтримка акції «Діти за мир в усьому світі», розвиток фанатського руху «зелено-білих», запровадження номінації «Кращий гравець» тощо. «Парі-Матч» має надію, що спільна підтримка бізнесу та вболівальників допоможе «зелено-білим» досягти гідного результату у майбутньому сезоні» – розповів директор по зв’язках з громадськістю «Парі-Матч» Вадим Місюра.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме