Артур Карноза: "Болю майже не відчуваю"
^

Артур Карноза: "Болю майже не відчуваю"

456
Артур Карноза: "Болю майже не відчуваю"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

В той час, коли «Карпати» всією командою перебувають у Польщі, де у напруженому режимі готуються до нового сезону, в Артура Карнози – свої проблеми. Один з ключових гравців «зелено-білих» вимушений пропустити не лише підготовку до Ліги Парі-Матч, яка стартує менше, ніж через два тижні, а й перші тури нового чемпіонату. Втім, «десятка» «Карпат» з Німеччини везе до Львова хороші новини, про які він розповів Інформаційному центру «Карпати».

– Артуре, як твоє здоров’я, де зараз знаходишся?
– Дякую, зараз перебуваю в Мюнхені, проходжу післяопераційний період і паралельно готуюся до повернення додому.

– Нещодавно тобі було зроблено операцію?
– Так, я ліг під ніж 7-го липня. Мав проблеми з лівим коліном, тому операція була необхідною.

– Як почуваєшся?
– Зараз вже набагато краще. Можна сказати, що болю майже не відчуваю. Моє головне завдання на даний момент – правильно відновитися і приступити до роботи.

– Операцію було зроблено вчасно?
– Так, лікарі мені так і сказали: «Добре, що ти не затягував». Я вже був морально готовим до того, що доведеться лягати на операційний стіл. Не бачу в цьому нічого жахливого, адже травми – це частина спорту і все може статися. Задоволений, що вчасно зробив операцію.

Читайте также: Товариський матч. "Карпати" - "МК Алжир" 1:0

– «Карпати» зараз перебувають на зборах у Польщі. Перебуваєш з ними на зв’язку?
– Так, ми постійно спілкуємося. Вони цікавляться, як у мене справи, а я дізнаюся від них про перебіг зборів. Кажуть, що все гаразд і з нетерпінням чекають на старт сезону.

– Очевидно, ти його пропустиш...
– Так, участі в перших турах Ліги Парі-Матч не братиму. Лікарі достеменно не кажуть, коли зможу повернутися на поле. Але я розумію, що мені доведеться проходити довгий процес відновлення і працювати не так, як всі (посміхається). Втім, я до цього готовий і докладу всіх зусиль, щоб якнайшвидше повернутися на поле.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме