Юрій Дячук-Ставицький: "Клуб продовжуватиме робити ставку на власних вихованців"
^

Юрій Дячук-Ставицький: "Клуб продовжуватиме робити ставку на власних вихованців"

468
Юрій Дячук-Ставицький: "Клуб продовжуватиме робити ставку на власних вихованців"
Фото - FootBoom.com

Сьогодні на заміській базі у Брюховичах футболістам «Карпат» було представлено тренерський штаб, під орудою якого гравці працюватимуть на навчально-тренувальному зборі у Польщі. Крім того, генеральний директор львівського клубу Юрій Дячук-Ставицький розповів про виконувача обов’язків головного тренера Сергія Зайцева, а також поділився планами на майбутнє.

– Юрію Михайловичу, розкажіть, будь ласка, яка ситуація з Анатолієм Чанцевим і чи залишається він тренером «Карпат».
– На даний момент Анатолій Дмитрович перебуває у лікарні, у нього серйозні проблеми зі здоров’ям. Його сьогодні оперуватимуть. У зв’язку з цим він не зможе виконувати свої обов’язки на тренувальному зборі, який «Карпати» проведуть у Польщі. Очевидно, протягом двох тижнів Анатолій Дмитрович не матиме змоги керувати тренувальним процесом. Тому було прийнято рішення призначити виконувачем обов’язків головного тренера Зайцева Сергія Ларіоновича. Допомагатиме цьому наставнику Андрій Тлумак. На посаді тренера воротарів залишається Володимир Васютик. Саме в такому складі тренерський штаб вже сьогодні приступає до роботи.

– Коли команда розпочне тренувальний збір у Польщі?
– Вже завтра «Карпати» вирушають туди. Триватиме він з 6-го по 16-го липня. Саме 16-го липня команда проведе свою останню гру і повернеться додому. Заключний тиждень міжсезоння футболісти проведуть у Львові, де готуватимуться до стартового поєдинку з кам’янською «Сталлю». На навчально-тренувальному зборі наша команда проведе три спаринги – двічі зіграємо з суперниками з Польщі, ще одну гру проведемо з чеською командою.

– Розкажіть про нового виконувача обов’язків головного тренера Сергія Зайцева.
– Це людина, яка багато років провела у футболі, яка виступала за кордоном, зокрема в Словаччині та Польщі. Сергій Ларіонович володіє кількома мовами. Це фахівець, який працював у Федерації футболу України, зокрема, брав участь у підготовці тренерів, що отримували ліцензії категорії А, був лектором на цих навчаннях. Це досвідчений спеціаліст, який очолював запорізький «Металург», молдовську «Зорю». Місяць тому Зайцева було запрошено в клуб з метою навчання тренерів дитячо-юнацьких та молодіжних команд «Карпат». Він відповідав за дублюючий склад, команду U-19, а також Академію. Сергій Ларіонович провів серйозну роботу, здійснив аудит тренерської роботи в Академії. Зайцев ініціював перестановки тренерів за віковими групами, був присутнім на всіх тренуваннях дитячих команд і повністю занурився у роботу Академії. Так сталося, що через хворобу Анатолія Чанцева керівництво клубу прийняло рішення призначити Сергія Ларіоновича виконувачем обов’язків головного тренера.

– Які завдання стоятимуть перед командою у новому сезоні?
– Завдання ставитиметься безпосередньо після навчально-тренувальних зборів. Зараз ми повинні доукомплектуватися. Клуб продовжуватиме робити ставку на власних вихованців, випускників Академії і школи. Як відомо, у неділю закінчилася фінальна частина ДЮФЛУ, де відразу шість команд з нашої школи та Академії брали участь у фіналі. Якщо «Шахтар» і «Динамо» були представлені лише чотирма командами, то у нас таких було шість. Наші вихованці здобули дві срібні медалі, в одній віковій групі фінішували четвертими. Ще в трьох вікових категоріях зайняли шості місця. На даний момент у карпатівські заклади є одними з кращих в Україні, на рівних конкурують з грандами нашого футболу. «Шахтар», «Динамо» і «Карпати» - три клуби, які є найбільшими постачальниками футболістів у збірні України різних вікових категорій. Тому очевидно, що клуб продовжуватиме стояти на своїх позиціях. Ми і надалі залучатимемо талановиту молодь до матчів у командах U-19, U-21 і, звичайно, до основної команди.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме