Дмитро Кльоц: з Чанцевим цікаво працювати
^

Дмитро Кльоц: з Чанцевим цікаво працювати

523
Дмитро Кльоц: з Чанцевим цікаво працювати

Перший етап підготовки «Карпат» до нового сезону наближається до завершення. «Леви» провели три матчі, а вже завтра зіграють черговий поєдинок львівської частини підготовки. В попередній грі «зелено-білі» поступилися рівненському «Вересу». Про цей матч, а також про тренувальні будні Інформаційному центру «Карпати» розповів півзахисник львівського клубу і уродженець Рівного Дмитро Кльоц.

«Працюємо у режимі дворазових тренувань під серйозними навантаженнями. Разом з тим, не забуваємо про контрольні матчі. Завтра на нас очікує черговий поєдинок. На «Україні» зіграємо з луцькою «Волинню».

«Я народився у Рівному і перші кроки у футболі робив саме в там. Так сталося, що минулого тижня вперше грав проти своєї колишньої команди. Нинішній «Верес» – хороший спаринг-партнер. Зараз вони поповнилися багатьма якісними новачками. Гра видалася цікавою. Суперник виглядав непогано, але варто врахувати і той факт, що ми показали не найкращу свою гру. Тим більше, грали ми на фоні навантажень – ноги суттєво підсіли. Результат для нас визначального значення не мав. Тренери використовували різні моделі побудови команди, залучили кількох потенційних новачків».

«Ми поступово звикаємо до нового тренерського штабу. Анатолій Чанцев – хороший фахівець, з яким цікаво працювати. Готуємося до сезону. Поки про завдання говорити рано. До цієї теми варто повернутися наприкінці зборів. Хочеться, щоб офіційні матчі розпочалися якнайшвидше. Режим з легкими щоденними тренуваннями і поєдинками Ліги Парі-Матч нам більше до душі» – розповів Дмитро Кльоц.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме