Василь Сачко: "Хлопці оберуть собі капітана самі"
^

Василь Сачко: "Хлопці оберуть собі капітана самі"

730
Василь Сачко: "Хлопці оберуть собі капітана самі"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер «Ворскли» Василь Сачко розповів про плані команди на підготовку до сезону.

- З приводу новачків, ще говорити зарано. Підпишуть контракти – ми про все оголосимо. Це частина нашої роботи – до нас приїздять гравці, з деякими вже є домовленості. Хтось на стадії перемовин, хтось пізніше приїде. Все - у процесі.

- Можливо, Ви щойно представили команді нового капітана?

- Ні, я ще не представляв капітана. У нас відбудуться вибори в команді. І хлопці оберуть самі собі капітана.

- Ви вже спланували підготовку до сезону?

- Звичайно, вона така ж, як і кожного року. З 13 до 27 червня ми працюємо у Полтаві. З 30 червня по 14 липня запланований Словенський збір. Ми проведемо кілька спарингів, на першому та другому етапах. Суперники та дати – узгоджуються.

Читайте также: Олег Голодюк присоединился к "Ворскле" (+ Фото)

- Чи встигли відпочити?

- На то це і відпустка, щоб відпочивати. Не так я відпочив, як планував. Проте буває, що і у відпустці потрібно займатися командою. Це для мене звично. Я радий бачити свою команду. Тренерський штаб бачить і дякує гравцям, що вони прийшли з відпустки у хорошому настрої. Ми бачимо по очах, що вони чекають тренувальних зборів, початку чемпіонату. Нас чекає велика кількість роботи. Не сумніваюся, що ми виповнимо те, що запланував тренерський штаб. Чекаємо на керівництво. Роман Черняк, президент «Ворскли», планував сьогодні приїхати, але у нього не вийшло. Він обов’язково приїде та поспілкується з командою. Всі у гарному настрої – готові до роботи.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме