Олексій Гуцуляк: "Швед ділився власним досвідом"
^

Олексій Гуцуляк: "Швед ділився власним досвідом"

522
Олексій Гуцуляк: "Швед ділився власним досвідом"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Услід за Мар’яном Шведом, який минулого року перебрався в іспанську «Севілью», ще один вихованець львівських «Карпат» Олексій Гуцуляк їде на Піренеї. Нова команда молодого карпатівця у минулому сезоні була однією з кращих у Прімері і вийшла до півфіналу Ліги Європи, де поступилася «Ліверпулю». Своїми враженнями і емоціями від переходу у «Вільярреал» Гуцуляк поділився з Інформаційним центром ФК «Карпати».

– Можу сказати, що частково здійснюється моя мрія. Відчуваю радість на душі. Напевно, кожен хоче грати в Іспанії у місцевому чемпіонаті. Разом з тим, я покидаю свій рідний клуб, який мене виховав. Тому відчуваю певний смуток на душі.

– Кому хотів би сказати слова подяки?
– Я дуже вдячний всім тренерам, які допомагали мені і доклалися до мого виховання. Також я дуже вдячний вболівальникам, які нас завжди підтримували. Щиро дякую керівникам футбольного клубу «Карпати» за те, що допомагали і дали мені такий шанс. Саме завдяки їм я отримав змогу розкритися і проявив себе. Тому мене помітили в Іспанії. Дякую всім тим, хто був поруч зі мною протягом цих років.

– У тебе був приклад Мар’яна Шведа, твого товариша і екс-одноклубника, з яким ти виступаєш у молодіжній збірній України...
– Під час останнього збору в розташуванні збірної України ми жили в одній кімнаті і Мар’ян дав мені чимало порад. Фактично ділився власним досвідом, розповідав про те, що спочатку робив неправильно.

– На чому акцентував увагу Швед?
– Перш за все, на вивченні мови. Мовний бар’єр завжди заважає освоїтися і тому я змушений якомога швидше пристосуватися до нового середовища. Поради Мар’яна були для мене цінними і я візьму їх до уваги.

– Чи були інші варіанти продовження кар’єри?
– Точно не знаю, але можу сказати, що «Вільярреал» проявляв серйозний інтерес і зробив пропозицію. Про інтерес цього клубу дізнався півтора місяці тому. Мені сказали, що за мною слідкують і я повинен проявляти себе. Тепер я готуюся до важкої роботи. Розумію, що я їду туди у статусі легіонера і повинен бути кращим за інших. Сподіваюся, що все вдасться. Все залежить від мене і моєї праці.

– Коли вирушаєш до Іспанії?
– Знаю, що тренувальний збір розпочинається 11 липня. Однак полечу туди швидше. Вже через два дні планую вирушити в Барселону. У мене там живуть рідні. Таким чином, розпочну швидше вивчати мову. Сповідаюся, що в іспаномовному середовищі швидше освоюся і зможу опанувати мову.

– З якими спогадами залишаєш Львів?
– Перш за все, згадуватиму свій дебютний матч. Ми грали проти донецького «Металурга» в Києві на стадіоні «Оболонь». А ще з приємністю згадуватиму про свої два голи, один з яких було визнано наймолодшим голом сезону. Ну і звичайно повертатимусь у спогади і пам’ятатиму нашу команду і всіх хлопців.

Читайте также: Юрій Дячук-Ставицький: Гуцуляк і "Вільярреал"? Все має вирішитися в понеділок
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме