Петро Димінський: "Нікого не тримаємо, а навпаки, піклуємося про зростання наших дітей"
^

Петро Димінський: "Нікого не тримаємо, а навпаки, піклуємося про зростання наших дітей"

501
Петро Димінський: "Нікого не тримаємо, а навпаки, піклуємося про зростання наших дітей"

За останній період часу у житті «Карпат» відбулося чимало знакових подій. Пост головного тренера «зелено-білих» зайняв Валерій Яремченко, а залишили команду капітан Ігор Пластун і один із найперспективніших клубних вихованців Олексій Гуцуляк. Перший найближчим часом може дебютувати у Лізі чемпіонів, а другий поповнив ряди півфіналіста Ліги Європи. Детально про зміни в клубі розповів Почесний президент Петро Димінський.

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ВАЛЕРІЯ ЯРЕМЧЕНКА

- На сьогодні в українському футболі навіть не постає питання, які результати досягатимуть команди. Важливіше хоча б зберегти наш чемпіонат. Витрачати серйозні кошти на підсилення, не знаючи перспективи... Вважаю, що краще ці кошти скерувати на розвиток дитячо-юнацького футболу, ніж на купівлю дорогих футболістів. Тим більше, я не думаю, що в країну, де триває війна приїдуть серйозні виконавці.

Тому я поставив перед собою завдання знайти хорошого тренера. Порадився з претендентами, які були і, коли запитав, чи готові вони виконати те завдання, яке на сьогодні стоїть перед «Карпатами», то я побачив, що всі вони хороші фахівці, але у мене не було впевненості, що вони стануть саме тими мотиваторами, які зараз необхідні нам. Тому я зупинився на кандидатурі людини, з якою я знайомий багато років, якій довіряю і переконаний, що ця людина вміє і знає, як це зробити. Саме тому я запросив на посаду головного тренера Валерія Яремченка.

ПРО ПОПЕРЕДНІЙ ПРИХІД ЯРЕМЧЕНКА

- Згадайте, коли прийшов Олег Кононов. Хіба це реально, коли приходить новий невідомий тренер і команда вже наступного року грає у Лізі Європи? Моя відповідь – ні, не реально. Тому що цю команду побудував якраз Валерій Іванович. Прийшов Кононов, той сезон ми провели доволі серйозно, а потім сталося те, що сталося. Ми мали серйозну команду і два сезони боролися за виживання у елітному дивізіоні. Я вдячний Кононову, але треба віддати належне Яремченку, який створив цю команду. Він привів молодих і талановитих футболістів, маю на увазі Ігоря Ощипка та Дениса Кожанова, які буквально через два роки стали кандидатами в національну збірну України. Тому Валерій Іванович вміє працювати, у мене сумнівів немає. Він і в «Шахтарі» очолював академію, тренував молодіжні команди, а також доклався до виховання тих футболістів, які грають у багатьох клубах в оренді, в тому числі і «Зорі».

ПРО ТРАНСФЕР ІГОРЯ ПЛАСТУНА

- Ми відпускаємо нашого капітана, бо у нього є можливість пограти у Лізі чемпіонів. Думаю, що у «Карпат» такої можливості найближчими роками не буде. Тримати молодого і талановитого футболіста немає змісту. Тим більше, що ми отримали серйозну компенсацію за перехід Пластуна в «Лудогорець».

ПРО ТРАНСФЕР ОЛЕКСІЯ ГУЦУЛЯКА

- В останні роки ми не затримували молодих футболістів. Так було у ситуації з Мар’яном Шведом, тепер відпускаємо Олексія Гуцуляка, якого ми віддаємо в оренду з правом викупу «Вільярреалу». Таким чином, ми переслідуємо дві цілі. По-перше, хочемо показати приклад молоді не лише західної частини нашої держави, а й всієї України. Ми нікого тримати не будемо, а навпаки піклуватимемося про те, щоб наші діти зростали. Адже школа, в якій навчається вісімсот дітей, повинна мати приклад. До всіх хлопців ставлюся, як до власних дітей і тому запитую кожного з них – якщо в дитини є шанс пожити в Європі зараз, а не завдяки нашим політикам «десь там» і «колись», то чому не дати їм таку можливість? За футбольним вихованням вони європейці, але за ментальністю далеко не так. Тому потрібно давати дорогу молодим. Коли прийде час, то ми отримаємо віддачу і матимемо позитив для міста і країни.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
25 августа