Валерій Яремченко: "Не обіцятиму, що позитивний результат для всіх нас буде вже завтра"
^

Валерій Яремченко: "Не обіцятиму, що позитивний результат для всіх нас буде вже завтра"

404
Валерій Яремченко: "Не обіцятиму, що позитивний результат для всіх нас буде вже завтра"
Фото - sport.bigmir.net

Новий головний тренер «Карпат» Валерій Яремченко поділився думками відносно свого призначення.

– Валерію Івановичу, з якими відчуттями ви повертаєтеся до Львова?
– Відчуваю велику ностальгію. Ностальгія за командою, за футболом і особливо за вболівальниками. Я знаю, що таке львівський вболівальник. Це розумна категорія людей, яка тонко розуміє футбол. Пригадую, як я тільки розпочинав свою роботу у «Карпатах» майже десять років тому. Спочатку вболівальники стояли поруч із нашою базою. Вони не були задоволені грою команди. Потім вони перемістилися на стадіон. Я впевнений, що люди заповнюють трибуни тоді, коли є результат. У Львові вболівальники розуміють футбол і цікавляться ним на високому рівні.

– Пригадуєте ту тренувальну базу, яка була під час вашого попереднього приходу? Зараз все змінилося на краще...
– Це прекрасно! Тепер нова гарна база. Ми маємо у своєму розпорядженні поля хорошої якості і класну інфраструктуру. Створено всі умови для плідної роботи.

– Як оціните попередній період роботи на посту головного тренера «Карпат»?
– Мені не вдалося досягнути високих результатів. Втім мене тішить той факт, що тоді я зміг зробити хороший колектив, який згодом прекрасно себе проявив.

Читайте также: Офіційно: Валерій Яремченко - новий головний тренер "Карпат"

– «Карпати» роблять ставку на власну молодь. Кістяк нинішньої команди складають саме молоді футболісти...
– Це абсолютно правильна філософія клубу. Мені імпонує такий стиль і я дотримуватимуся його. Однак на даний момент я не готовий робити певний аналіз зі сторони. Ми бачимо, що «Карпати» готують власних вихованців, які переїжджають у Європу. Для українського футболу це позитивна тенденція. Зараз ми продовжимо процес побудови потужної команди на базі власних вихованців.

– Ви довго роздумували над пропозицією очолити «Карпати»?
– У мене була розмова з Петром Петровичем Димінським. Я не можу сказати, що вагався, але це серйозна пропозиція і мені довелося все обдумати. Я погодився і зробив певний крок. Розумію, що тут велика відповідальність. Але я готовий до цього.

– Яке завдання стоятиме перед командою?
– Все залежить від багатьох факторів. Ми готові до важкої роботи. Самотужки тренер не може дати результат. Це спільна праця. Не обіцятиму, що позитивний результат для всіх нас буде вже завтра. Вболівальники люблять гру високої якості. Ми це розуміємо і тому працюватимемо у цьому напрямку.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме