Офіційно: Валерій Яремченко - новий головний тренер "Карпат"
^

Офіційно: Валерій Яремченко - новий головний тренер "Карпат"

500 Internal Server Error

500 Internal Server Error


nginx
Офіційно: Валерій Яремченко - новий головний тренер "Карпат"
Фото - sport.bigmir.net

Сьогодні на заміській базі «Карпат» у Брюховичах, Почесний президент «зелено-білих» Петро Димінський представив команді головного тренера – ним став один з найдосвідченіших українських спеціалістів Валерій Яремченко.

Валерій Іванович уже очолював львівську команду з початку вересня 2007 до кінця травня 2008 року і керував діями «Карпат» у 22-ох іграх чемпіонату. 7 разів «леви» перемагали, 4 рази команда зіграла у нічию, ще в 11-ьох матчах «зелено-білі» поступалися. Наприкінці 17-го чемпіонату України спеціаліст вирішив повернутися до Донецька, де очолив молодіжну команду «Шахтаря».

«Я вважаю, що свою роботу у Львові виконав непогано. Контракт із «Карпатами» завершувався, а продовжувати його ми з керівництвом наміру не мали. Я вирішив їхати негайно аби новий наставник мав час ознайомитися з колективом. Хлопці були вдячні мені, всі подякували за співпрацю. Тому залишав столицю Галичини зі спокійною душею. Радий, що мої «Карпати» здебільшого демонстрували змістовну гру», – говорив Валерій Іванович після того, як попрощався з командою.

У той же час Петро Димінський позитивно оцінив діяльність головного тренера за час роботи в «Карпатах»:

«У мене немає претензій до Валерія Івановича, я з розумінням ставлюсь до нашого рішення. За його тренерства деякі футболісти «Карпат» досить серйозно прогресували. Упевнений, ми залишимося добрими друзями, у майбутньому будемо допомагати один одному у вихованні талановитої молоді в українському футболі. Говорю відверто: роботу Яремченка я оцінюю позитивно. Я завжди хотів, аби «Карпати» очолювали фахівці такого рівня. Можу сказати, що він є одним з небагатьох тренерів, з яким було легко працювати».

Валерію Івановичу допомагатимуть Володимир Безуб’як, який у минулому сезоні виконував функції старшого тренера «Карпат», а також Анатолій Чанцев. Підготовкою воротарів займатиметься Володимир Васютик, що свого часу вже входив до тренерського штабу львівської команди.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме