Костянтин Андріюк: "Конфлікт Ярмоленко-Степаненко - мочилово і підміна понять!"
^

Костянтин Андріюк: "Конфлікт Ярмоленко-Степаненко - мочилово і підміна понять!"

681

Костянтин Андріюк: "Конфлікт Ярмоленко-Степаненко - мочилово і підміна понять!"

Журналіст каналу «2+2» Костянтин Андріюк на своїй сторінці в Facebook поділився ставленням до конфлікту футболістів «Шахтаря» та «Динамо».

«Зайшов вчора в інтернет, оглянув заголовки футбольно-спортивних сайтів. Закрив і не став читати. Жахнувся!

Конфлікт – Ярмоленко-Степаненко. Цинізм зашкалює, тонни гівна кочують від одних інтернет-диванів до інших. Виколупуються затхлі спогади, шліфуються до блиску старі провокації, здмухується пил з давніх перлів та цитат. Підключаються політики, активісти за честь та незалежності країни. Для чого? Очистити наш футбол? Вивести його на більш якісний рівень? Ні! Банальне мочилово і підміна понять!

Хочете розібрати бійку, чому вона почалася, її відлуння і поведінку гравців? Добре, ось моє резюме!

Степаненко – не гідно!

Ярмоленко – підло!

Срна – огидно!

Степаненко вчинив не гідно! Але він нічого не зробив, що могло би вчинити масові безлади. Він показав середній палець? Голу дупу? Чим він образив фанів ДК?

Ярмоленко вчинив, як людина, яка банально не вміє програвати. Хотів перемогти? Показати, що вони гідні чемпіони? Так де ж ти був в роздягальні перед грою, в перерві? Чому ж не заводив партнерів на полі і не показував свій лідерський характер? Ніщо не виправдовує гравця такого рівня! На нього дивляться тисячі хлопчаків і що вони думають? Я буду крутити еластіко, як Ярмола, зароблю багацько грошей і матиму право гамселити кого завгодно і коли завгодно на футбольному полі! Бо я – цар Динамо Кив!

Хто знає Срну і побачив його вчинок в літаку, не здивується! Вчинок, огидний для капітана півфіналіста Ліги Європи і клубу, який регулярно презентує країну в єврокубках! Вчинок людини, яка показала, вона не вміє свого суперника гідно перемагати. Бо це футбол! Це сьогодні ти 3:0 над ДК познущався, але забув, як вчора 0:7 ковтав від Реала і ПСЖ, в той час як Динамо в 1/8 виходило, з групи проти Челсі та Порту.

Це моя оцінка цій події і її наслідкам!

Я чомусь завше був впевнений, журналістика це річ об’єктивна і безпристрастна!

Бо те що я бачу сьогодні на багатьох (не на всіх) футбольно-спортивних інтернет-ресурсах це не журналістика. Це просте мочилово!»

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме