Іван Шіц: "Говерла" робить все, щоб зняти санкції"
^

Іван Шіц: "Говерла" робить все, щоб зняти санкції"

500
Іван Шіц: "Говерла" робить все, щоб зняти санкції"
Фото - zaholovok.com.ua


Генеральний директор Говерли Іван Шіц розповів, чим займалася ужгородська команда під час паузи в чемпіонаті та як проходить процес заявки футболістів, підписаних ужгородцями влітку.

Вже традиційно на період без офіційних матчів Говерла «зачинилася» за допомогою інформаційного вакууму, під час перерви в чемпіонаті для поєдинків збірних не подаючи жодних ознак активності. Ми вирішили потурбувати генерального директора клубу Івана Шіца, щоб дізнатися останні новини з табору закарпатців.

«Спарингів не було, і команді надали вихідні дні, — каже Іван Тиборович. — В п’ятницю гравці приступили до тренувань і розпочали підготовку до зустрічі з Олімпіком. Матчі проводилися хіба що в середині команди — так звані «двухсторонки». Травмовані? Таких немає. Всі тренуються в звичному режимі, окрім Ягодінскіса (зараз знаходиться в збірній Латвії) і Кузика, який нещодавно повернувся з молодіжної команди України (U-20)».

Також в розмові з Іваном Тиборовичем не завадило поцікавитися і про кадрове питання з заявкою нових гравців, яке поки ніяк не вирішується для Говерли. Нагадаємо, після гри зі Сталлю (0:1) головний тренер Говерли В’ячеслав Грозний висловив сподівання, що команда в найближчий час заявить гравців, з якими ще влітку ФК підписав контракти. У свою чергу генеральний директор Прем’єр-ліги Петро Іванов заявив, що даний процес є неможливим через заборону ФІФА.

Читайте также: Дмитро Трухін: "Говерлі" начхати на всі судові рішення"

«Ці футболісти в нас на контрактах, але поки що не заявлені, — говорить Шіц. — Ми виконаємо рішення CAS, ФІФА, УЄФА та КДК ФФУ, і може тоді ФФУ дозволить нам заявляти нових футболістів. На сьогодні ми перебуваємо в процесі переговорів і виплат. Адміністрація клубу старається виконати всі вимоги, щоб зняти накладені на нас штрафні санкції».

Також Іван Тиборович прокоментував ситуацію із Дмитром Трухіним, справу якого проти Говерли ще в середині лютого задовільнив Галицький районний суд міста Львова.

«Трухін вирішив піти трохи іншим шляхом — він звернувся в суд загальної юрисдикції, — заявив Шіц. -Цей шлях заборонений не лише ФФУ, а й ФІФА, адже потрібно звертатися в спортивні арбітражні суди. На щастя, ми працюємо із органами Прем’єр-ліги і підпорядковуємося ФФУ. В суді, до котрого звернувся Трухін, відсутні регламенті норми, пов’язані з футболом. Наші юристи зараз з цим працюють, а в якому режимі — знає президент клубу».

Оцените
Поделитесь
Источник: Sport Arena

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме