Главная Украинские Favbet Лига В'ячеслав Грозний: спасибі Дердо – суддя зробив все, щоб ми програли
^

В'ячеслав Грозний: спасибі Дердо – суддя зробив все, щоб ми програли

585

В'ячеслав Грозний: спасибі Дердо – суддя зробив все, щоб ми програли
metalist.ua

Головний тренер «Говерли» В`ячеслав Грозний в інтерв’ю телеканалу «Футбол 2» дав свій коментар стосовно програного виїзного матчу «Сталі» із рахунком – 0:1.

- Обидві команди хотіли грати. «Сталь» краще нас виглядала у першому таймі. Тому під час гри я змушений був перебудовувати деякі аспекти, адже ми програвали центральний трикутник. Згодом гра вирівнялась і Савченко повинен був забивати гол. Але загалом у «Сталі» було більше нагод.

Після перерви гра була досить рівною, але мені здалося, що саме моя команда була більш активною. Ми незаслужено програли! Треба подякувати Дердо за те що цього року вбивають «Говерлу». У мене таке враження, що є вказівка – викинути «Говерлу» у першу лігу. Я це відчув із першого туру. В різних матчах в ворота наших суперників не дали мінімум чотири пенальті. В той же час в наші ворота придумали пенальті, коли ми грали із «Олександрією», ось сьогодні також. В минулому турі був міліарднопроцентний пенальті у ворота «Металіста». Не дали! Зрозуміло, хтось вирішив, що «Говерла» не повинна потрапити в число 12-ти. Ось і дають вказівки суддям!

1 березня Сергію Татуляну було 60 років, всі його вітали. Вийшла класна стаття, в якій він розповів про рівень суддівства, про інші аспекти. Над «Говерлою» знущаються! Робиться все, щоб ми не набирали очки. Нас не хочуть бачити у Прем`єр-лізі. Ми, як кістка у горлі. То не заявляють гравців, яких ми підписали півроку назад. Це спеціально робиться!

У мене і так нема ким грати. Кутас отримав четверту картку, пропускав гру, а в запасі сидять одні діти! Савченко вийшов грати після операції. Чому ви знущаєтесь із команди? Ми не заслуговуємо на це!

Я маю право говорити все що завгодно! Я маю право користуватись айпадом! За допомогою цього приладу я маю можливість відразу переглянути моменти гри: хто не встигає, кого треба змінити. Це моя робота! Ніхто не має права заборонити, я будь-який суд виграю!

Читайте также: "Сталь" - "Говерла" 1:0

Повторюсь, Дердо зробив все, щоб ми програли! Це бачила вся країна! В цьому матчі він, в інших – його колеги. «Говерла» не подобається, тому що вона незалежна, має свою думку, своє бачення, ми не граємо договірні ігри, не граємо на тоталізаторах, в цю заразу! Діти виходять і грають у футбол, але нас все одно не можуть обіграти без допомоги суддів. Попав м’яч в руку нашому гравцю – пенальті. Там рукою грає на 88-й хвилині, нічого не дається! Відміняється пара голів, даються жовті картки!

У мене немає претензій до «Сталі», вони у футбол грали і ми. Але я за те, щоб судили іноземні арбітри. На державні посади ми беремо іноземців, чому один рік у нас не можуть посудити також іноземці? Із Угорщини, Словаччини, Польщі. Давайте вже очистимо цю зараз, корупцію, яка є! Скільки можна терпіти?!

В минулому турі із «Металістом» Халк отримує попередження за те, що його збиває Іллющенков! По-перше, повинні анулювати ту жовту картку. І по-друге, після таких матчів арбітр не повинен судити. І після сьогоднішнього матчу також.

- Ви будете звертатися із скаргами до відповідних органів? Який ваш план дій?
- Якщо так будуть судити, я поїду працювати в іншу країну. Мене не влаштовує така робота! Як тренер я тут нічого зробити не можу. Коли судді знущаються – працювати нецікаво! У нас на лаві сидять діти 1996 – 1997 років народження. Ми протокол не можемо заповнити, гравців не вистачає. І все одно судді пресують і пресують. Весь сезон проти нас судять!

Треба знаходити ті аспекти, які навпаки підтримують: «Говерлу», «Волинь», «Металіст», запорізький «Металург». Повинно бути не 12, а 16 команд, але дві різних вісімки.

Мені не дають прямого ефіру, тому я попрошу Савіка Шустера, студію 3S, щоб зробив тему по українському футболу. Я прийду та інші тренери. В запису говорити не хочу, бо виріжуть половину.

- Але ви у прямому ефірі, говоріть зараз.
- У мене дуже мало часу, нажаль. Треба говорити моєму колезі. Якби зайшли в роздягальну і подивилися на гравців… Для чого такий футбол? Кому він потрібний? Правильно Татулян написав ту велику статтю, я його повністю підтримую! У суддівстві ніколи не було такого неподобства, як у цьому році! Нащо грати? Розпишіть таблицю до початку чемпіонату, не знущайтесь! Судді вбивають команди, а мене мають наказувати? Це нормально?

В семи-восьми поєдинках цього сезону очки у нас забрали судді. Кому це потрібно? Ви подивіться системно: хто пробиває пенальті, в ворота кого, хто судить, які династії, які касти. Татулян все це написав справедливо.

- Дякуємо за емоційне інтерв’ю, будемо сподіватися що вас почують.
- Не почують, я вас прошу. Не почують!

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
28 марта