FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Дмитро Непогодов: "Із взаєморозумінням у нас в команді повний порядок"
^

Дмитро Непогодов: "Із взаєморозумінням у нас в команді повний порядок"

1001
Дмитро Непогодов: "Із взаєморозумінням у нас в команді повний порядок"
Фото - vorskla.com.ua

Воротар Дмитро Непогодов, який з'явився у "рамці" по перерві, з радістю погодився поділитися своїми враженнями від спарингу з "Аланьяспором"...

- Дмитре, атмосфера на стадіоні футбольна була?
- За відчуттями, ніби грали офіційну зустріч сьогодні. Приємно було бачити й наших уболівальників на трибунах. Звичайно, раді такому результатові (3:0) і перемозі загалом.

- Кілька разів тобі все ж довелося гримнути на оборонців. Був момент, коли захвилювалися? Пенальті також у ворота "Ворскли" призначили...
- Із взаєморозумінням у нас в команді повний порядок. Ми не перший день разом. А від пенальті ніхто не застрахований. Відбив - просто виконав свою роботу.

- Функціонально як себе почуваєте, адже збори тільки-тільки починають набирати обертів?
- До кінця зборів ще багато часу. Мабуть, будуть ще й злети й падіння. Багато виснажливих тренувань, без яких у сезоні буде важко.

- Що про суперника скажеш?
- Може рахунок і не по грі, але в першому таймі хлопці забезпечили такий результат, а це вже чиста психологія. У другому таймі в нас теж було вдосталь сприятливих нагод.

Артем Лобанов

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения