Олександр Бабич: "Я з оптимізмом дивлюся у майбутнє "Чорноморця"

Олександр Бабич: "Я з оптимізмом дивлюся у майбутнє "Чорноморця"

208
Олександр Бабич: "Я з оптимізмом дивлюся у майбутнє "Чорноморця"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер одеської команди Олександр Бабич в ексклюзивному інтерв’ю «СПОРТИВЦІ» розповів, зокрема, про таке.

– В Одесі зіграємо два спаринги, які відбудуться наприкінці першого збору. Є попередня домовленість з «Миколаєвом» і «Балканами». Матчі заплановано на 29-те січня та 2-ге лютого відповідно. Після цього два вихідні, а 5-го лютого вилітаємо до Туреччини. В Антальї, крім тренувань, плануємо провести і вісім спарингів. Додому повернемося 22-го лютого і після двох днів відпочинку розпочнемо безпосередньо готуватися до першого весняного матчу у чемпіонаті – проти «Карпат», перед якими ми маємо «борг» за гру першого кола, коли у Львові програли аж 0:4.

– Перед стартом чемпіонату у нас не з’являлося особливих ілюзій щодо результатів, ми розуміли, що боротимемося не за верхні місця в турнірній таблиці. Омолодження команди не могло не позначитися на рівні гри та на результатах. Тому я не вважаю, що 10 набраних очок у 16-ти зіграних матчах – це провал. Звичайно, хотілося би кращого, але наразі маємо те, що маємо. Та все ж я з оптимізмом дивлюся у майбутнє «Чорноморця». Якщо аналізувати осінню частину сезону загалом, то так, розпочинали ми дуже важко, але вже ближче до зимової паузи у більшості матчів уже моментами показувати приблизно ту гру, до якої прагнемо. Хлопці не лише старалися, а й стали грати у той футбол, який ми намагалися їм привити на тренуваннях. Тому вважаю, що з огляду на ту ситуацію, в якій ми опинилися і з чого розпочинали сезон, позитивних моментів відбулося все-таки більше, ніж негативу. Не можу сказати, що тренерський штаб повністю задоволений, але хлопці за першу половину чемпіонату проробили величезний обсяг роботи, і, на мою думку, команда помітно додала у грі.

– Нічиї зі «Сталлю», «Дніпром» та «Металістом» можемо занести до свого активу. Навіть з «Динамо» у нас з’явився шанс зачепитися за нічию. Зрештою, програли (1:2), але рівень гри, особливо зважаючи на силу суперника, ми показали пристойний. Шкода, що настала зимова пауза в чемпіонаті – ми ж якраз розпочали виходити на хороший рівень. Тому я вірю, що до весняної частини підійдемо в таких же кондиціях, а можливо, навіть краще підготуємося.

– Початок зборів – завжди непростий період, але у нас він проходить весело, з азартом. Щодо кондицій, то наразі гравці мають різну функціональну готовність, але середній показник цілком задовільний. Головне, що відверто розбалансованих немає – візуально всі гравці в нормальному стані. Важко, але всі хлопці на кожному тренуванні працюють до кінця. Зараз наше завдання – привести команду до спільного знаменника у плані функціональної готовності.

– Влад Калітвінцев нам дуже допоміг в осінній частині, за що ми йому безмежно вдячні. Звісно, я двома руками за те, щоби він продовжив грати в «Чорноморці». Але у нього контракт з «Динамо», а Сергій Ребров, як мені сказали, на такого виконавця розраховує. Тож зараз ситуація така: Влад зимові збори проходитиме з «Динамо». Хоча я й хочу, як уже казав, його бачити у «Чорноморці», але щиро бажаю йому пробитися до складу рідної команди. Та у будь-якому разі будемо раді бачити його знову в Одесі.

– Я щиро вірив у Балашова, хоча й знав, що з Романом Григорчуком у нього не склалося через його провину. Я хотів дати Віталіку другий шанс, але він мене підвів. Це не пов’язано безпосередньо з футболом, радше довколафутбольні моменти, про які, вибачте, не хочу зараз розповідати. Скажу лише, що проблеми Балашова пов’язані з режимом, з його розумінням, що таке професіоналізм у футболі. Так виходить, що для Балашова футбол – лише хобі. На жаль, у сучасному футболі це стосується не тільки Віталіка, а й багатьох інших молодих талановитих гравців. У цих питаннях в жодному разі не можна давати слабинку – ні собі, як тренеру, ні хлопцям, як футболістам. На теперішній момент у «Чорноморці» є виконавці, які нічим не поступаються Балашову. Більше того, зараз вони перспективніші та відповідальніші. Як кажуть, кожен вибирає власний шлях.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров