Олександр Бабич: "Я з оптимізмом дивлюся у майбутнє "Чорноморця"

Олександр Бабич: "Я з оптимізмом дивлюся у майбутнє "Чорноморця"

220
Олександр Бабич: "Я з оптимізмом дивлюся у майбутнє "Чорноморця"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер одеської команди Олександр Бабич в ексклюзивному інтерв’ю «СПОРТИВЦІ» розповів, зокрема, про таке.

– В Одесі зіграємо два спаринги, які відбудуться наприкінці першого збору. Є попередня домовленість з «Миколаєвом» і «Балканами». Матчі заплановано на 29-те січня та 2-ге лютого відповідно. Після цього два вихідні, а 5-го лютого вилітаємо до Туреччини. В Антальї, крім тренувань, плануємо провести і вісім спарингів. Додому повернемося 22-го лютого і після двох днів відпочинку розпочнемо безпосередньо готуватися до першого весняного матчу у чемпіонаті – проти «Карпат», перед якими ми маємо «борг» за гру першого кола, коли у Львові програли аж 0:4.

– Перед стартом чемпіонату у нас не з’являлося особливих ілюзій щодо результатів, ми розуміли, що боротимемося не за верхні місця в турнірній таблиці. Омолодження команди не могло не позначитися на рівні гри та на результатах. Тому я не вважаю, що 10 набраних очок у 16-ти зіграних матчах – це провал. Звичайно, хотілося би кращого, але наразі маємо те, що маємо. Та все ж я з оптимізмом дивлюся у майбутнє «Чорноморця». Якщо аналізувати осінню частину сезону загалом, то так, розпочинали ми дуже важко, але вже ближче до зимової паузи у більшості матчів уже моментами показувати приблизно ту гру, до якої прагнемо. Хлопці не лише старалися, а й стали грати у той футбол, який ми намагалися їм привити на тренуваннях. Тому вважаю, що з огляду на ту ситуацію, в якій ми опинилися і з чого розпочинали сезон, позитивних моментів відбулося все-таки більше, ніж негативу. Не можу сказати, що тренерський штаб повністю задоволений, але хлопці за першу половину чемпіонату проробили величезний обсяг роботи, і, на мою думку, команда помітно додала у грі.

– Нічиї зі «Сталлю», «Дніпром» та «Металістом» можемо занести до свого активу. Навіть з «Динамо» у нас з’явився шанс зачепитися за нічию. Зрештою, програли (1:2), але рівень гри, особливо зважаючи на силу суперника, ми показали пристойний. Шкода, що настала зимова пауза в чемпіонаті – ми ж якраз розпочали виходити на хороший рівень. Тому я вірю, що до весняної частини підійдемо в таких же кондиціях, а можливо, навіть краще підготуємося.

– Початок зборів – завжди непростий період, але у нас він проходить весело, з азартом. Щодо кондицій, то наразі гравці мають різну функціональну готовність, але середній показник цілком задовільний. Головне, що відверто розбалансованих немає – візуально всі гравці в нормальному стані. Важко, але всі хлопці на кожному тренуванні працюють до кінця. Зараз наше завдання – привести команду до спільного знаменника у плані функціональної готовності.

– Влад Калітвінцев нам дуже допоміг в осінній частині, за що ми йому безмежно вдячні. Звісно, я двома руками за те, щоби він продовжив грати в «Чорноморці». Але у нього контракт з «Динамо», а Сергій Ребров, як мені сказали, на такого виконавця розраховує. Тож зараз ситуація така: Влад зимові збори проходитиме з «Динамо». Хоча я й хочу, як уже казав, його бачити у «Чорноморці», але щиро бажаю йому пробитися до складу рідної команди. Та у будь-якому разі будемо раді бачити його знову в Одесі.

– Я щиро вірив у Балашова, хоча й знав, що з Романом Григорчуком у нього не склалося через його провину. Я хотів дати Віталіку другий шанс, але він мене підвів. Це не пов’язано безпосередньо з футболом, радше довколафутбольні моменти, про які, вибачте, не хочу зараз розповідати. Скажу лише, що проблеми Балашова пов’язані з режимом, з його розумінням, що таке професіоналізм у футболі. Так виходить, що для Балашова футбол – лише хобі. На жаль, у сучасному футболі це стосується не тільки Віталіка, а й багатьох інших молодих талановитих гравців. У цих питаннях в жодному разі не можна давати слабинку – ні собі, як тренеру, ні хлопцям, як футболістам. На теперішній момент у «Чорноморці» є виконавці, які нічим не поступаються Балашову. Більше того, зараз вони перспективніші та відповідальніші. Як кажуть, кожен вибирає власний шлях.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров