"Карпати" вирушили на збори (+Фото)

"Карпати" вирушили на збори (+Фото)

299
"Карпати" вирушили на збори (+Фото)
Фото - fckarpaty.lviv.ua

У неділю по обіді делегація львівських «Карпат» вирушила на перші зимові збори до Туреччини. На узбережжі Середземного моря «зелено-білі» тренуватимуться та проводитимуть спаринги протягом двох тижнів.

Головний тренер «Карпат» Олег Лужний узяв на перші збори наступних гравців:

Воротарі: Роман Мисак, Олег Мозіль, Іван Сілецький;

Захисники: Андрій Гітченко, Володимир Костевич, Ігор Пластун, Василь Кравець, Артур Новотрясов;

Півзахисники: Амбросій Чачуа, Дмитро Кльоц, Артур Карноза, Олег Голодюк, Денис Кожанов, Муртаз Даушвілі, Ігор Худоб’як, Павло Ксьонз, Ігор Богач;

Нападники: Тарас Пучковський, Михайло Сергійчук.

Також зауважимо, що воротар Роман Підківка, захисник Денис Мірошніченко та нападник Вадим Страшкевич зараз знаходяться в Туреччині на зборах у складі молодіжної збірної України.

На жаль, не полетить до Туреччини молодий форвард Олексій Гуцуляк, який зазнав прикрого ушкодження і буде змушений пропустити частину підготовки до сезону.

Нагадаємо, що «Карпати» запланували на перших зборах три контрольні матчі. Спершу, 28-го січня, львів’яни зіграють проти румунського «Петролула», який у національному чемпіонаті наразі посідає 14-у сходинку. 2-го лютого карпатівці проведуть матч проти чеського клубу «Словацко», який знаходиться на 10-у місці у чемпіонаті. Завершать збори «леви» матчем проти чорногорського «Рудара», який тримається на другій позиції. Ця гра запланована на 6-е лютого.

7-го числа карпатівці повернуться до Львова на короткий відпочинок, після чого знову вирушать до Туреччини на другі збори.

"Карпати" вирушили на збори (+Фото) - изображение 1"Карпати" вирушили на збори (+Фото) - изображение 2"Карпати" вирушили на збори (+Фото) - изображение 3"Карпати" вирушили на збори (+Фото) - изображение 4
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров