Главная Украинские Favbet Лига Анатолій Чанцев: телефонував Кочетов, сказав, що на матч поставлено 500 тисяч доларів
^

Анатолій Чанцев: телефонував Кочетов, сказав, що на матч поставлено 500 тисяч доларів

620
Анатолій Чанцев: телефонував Кочетов, сказав, що на матч поставлено 500 тисяч доларів
Фото - fc-dnipro.com.ua

Прес-конференція головного тренера «Металурга» Анатолія Чанцева:

- Хочу почати з того, що перед грою до мене підійшов директор матчу і передав, що до нього телефонував Кочетов (один із функціонерів ФФУ – fcvolyn.net) і просив передати, що на матч поставлено 500 тисяч доларів. Я цього зрозуміти не можу. Для чого таке говорити?! Причому тут команда? У мене особисто до всіх повна довіра. Мене це обурює. Можливо, хтось інший визначає результат гри, а не мої футболісти.

Стосовно сьогоднішньої гри, то ми є заручниками ситуації, яка склалася в клубі. На останній зустрічі власники заявили, що клуб однаково існувати не буде, він ліквідується. Багато людей вже звільнилися із «Металурга». Ми беремо в основну команду гравців із дубля, деякі з них навіть не потрапляли раніше в дубль. Ми просто хочемо дограти гідно осінню частину.

Влада нам допомагає проводити матчі. Тим не менше, перед виїздом до Луцька у нас відімкнули на базі електрику, тому завданням №1 було не захворіти моїм гравцям. Критична ситуація просто.

Рівень 90% гравців просто не відповідає рівню УПЛ. Звісно, 1:9 боляче б’є по самолюбству. За нормальних умов деякі з них не були б навіть у списку 18-ти…

- Але гравці «Металурга» гідно грали…

- Дякую за хороші слова. Наші фанати сьогодні були іншої думки. За що зневажати футболістів?! Ми вже не раз пояснювали, що якби була інша ситуація, гра була б іншою. Багато людей відмовилися грати за першу команду. А ті, хто виходять… Погляньте, у нас сьогодні найстаршим був 22-річний Ян Ковалевський. І це був його другий матч в УПЛ. Вони виходять на поле і трусяться… як це порівняти із «Волинню», в якій всі гравці дуже кваліфіковані. В нас залишився матч в Києві і не знаю, як це все перенести…

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме