"Динамо" відповіло ФФУ: уболівальники не мають агресивних намірів
^

"Динамо" відповіло ФФУ: уболівальники не мають агресивних намірів

439

"Динамо" відповіло ФФУ: уболівальники не мають агресивних намірів
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ зажадав від ФК «Динамо» Київ пояснення факту присутності банера провокаційного змісту в секторах, де розміщувалися уболівальники клубу під час матчу 1/8 фіналу КУ «Динамо» - «Оболонь-Бровар», що відбувся 27.10.15 на НСК «Олімпійський».

Наводимо офіційну відповідь столичного клубу з цього приводу.

Голові Комітету з питань стадіонів
та безпеки проведення змагань ФФУ
Прокоповичу Г.В.

Шановний Геннадію Володимировичу!

У відповідь на Ваш лист за №58 від 28.10.2015 повідомляємо, що з метою виконання рішення Комітету ФФУ про закриття секторів №№21,41, 42,43 на НСК «Олімпійський» на найближчому матчі ФК «Динамо», вказані сектори були закриті 27.10.15 на матчі 1/8 фіналу КУ «Динамо» - «Оболонь-Бровар».

Відповідна інформація була розміщена на офіційному клубному сайті. Окрім нього з лідерами ультрас, які традиційно розташовуються у вказаних секторах на матчах за участю нашого клубу, було проведено роз’яснювальну роботу. Зокрема останнім було запропоновано на найближчому матчі не групуватися в одному секторі, а, по-можливості, придбати квитки в різні сектори.

Стосовно появи на секторах 59-61 банеру з написом: «ФФУ, наступного разу спалимо вас», інформуємо, що відповідні служби клубу проводять ґрунтовне розслідування цього ганебного інциденту. Наданий момент з'ясовуються особи, котрі вивісили цей банер, а також їхня причетність до фанатського загалу нашого клубу. Тим не менше, ми запевняємо ФФУ у своїй повазі, а також у відсутності з боку уболівальників «Динамо» будь-яких агресивних намірів стосовно Федерації футболу України.

"Динамо" відповіло ФФУ: уболівальники не мають агресивних намірів - изображение 1
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме