В’ячеслав Грозний: "Гравці не відчувають, що матч з "Карпатами" - дербі, адже вони в першу чергу "динамівці"
^

В’ячеслав Грозний: "Гравці не відчувають, що матч з "Карпатами" - дербі, адже вони в першу чергу "динамівці"

330
В’ячеслав Грозний: "Гравці не відчувають, що матч з "Карпатами" - дербі, адже вони в першу чергу "динамівці"
Фото - bestgoal.tv

Головний тренер "Говерли" В’ячеслав Грозний після програного домашнього матчу "Карпатам" (0:2) відповів на питання журналістів.


– Досить легко коментувати гру, тому що вона закінчилася, коли пропустили перший гол. Гравці ще не мають досвіду тримати удар, допускалися помилок в простих ситуаціях. Як наслідок, пропустили другий м’яч. Помилка двох центральних захисників – один за допомогою рук заробив штрафний удар, а з-під іншого Пластун забив. Якби пішли на перерву за рахунку 0:1 гра була б зовсім іншою. Тисячу разів показував, розписував, хто з ким грає, ну що ще тренер може зробити...? Хлопцям бракує досвіду. Спробував тактично змінити гру – випустив високого нападника Худоб’яка замість захисника Гончара. Потрібно було спростити гру й грати жвавіше під час підборів, але не створили практично нічого, щоб претендувати на забитий м’яч. Гадаю, емоції в хлопців переважили холодну голову, це приходить із часом. Хлопці після пропущеного голу чомусь так і не змогли оговтатися, помилялися більше, ніж у матчі з «Шахтарем» та «Динамо». Суперник сповна використав фору в вигляді пропущеного гола, сповна. Ми програли більшість підборів у першій половині гри. Думаю, що гравці не відчувають, що цей матч був дербі, адже вони в першу чергу «динамівці». Для них дербі – це поєдинок із «Шахтарем», «Дніпром». Намагався донести до гравців особливість цього матчу, що це протистояння особливе. Зокрема, тренер воротарів Володимир Васютик 4 роки провів у тренерському штабі «Карпат», але...

Натомість, карпатівці були дуже вмотивовані, це було видно навіть на передматчевій розминці – вони стелилися в підкатах, були наелектризовані. Але це не причина для того, щоб припускатися таких помилок, не хотів би, щоб у майбутньому пропущений гол заводив команду в ступор. Слід навчитися тримати удар та проявляти характер, от львівські «Карпати» за рахунок характеру в 1969 році виграли Кубок СРСР та й сьогодні здобули перемогу також за рахунок нього. Страшкевич за моїми підрахунками сьогодні сфолив більше 20 разів, але він молодець, не дав зіграти нашому гравцю. Саме над характером слід працювати в майбутньому. Цей матч стане уроком для молодих футболістів.

Ще не розумію чому вболівальників зі Львова більше, ніж із Закарпаття, таке відчуття, що ми грали на виїзді, а не вдома. Розумію, що багатьом людям не до футболу, але якщо це дербі – то закарпатські вболівальники могли і прийти, хоч раз на цей матч. Ви подивіться, вчора на «Славутич-Арені» повні трибуни, хоч у команди серйозні проблеми, а люди після поразки їм стоячи аплодували. Але пожежа на трибунах – це не культурно, не можна переходити межу. Іншим разом люди подумають чи прийти їм на футбол разом із дітьми.

– Чому Люлька грав на незвичній для себе опорній зоні?
– На жаль, змушений констатувати, що в нас нема опорника, який може відбирати м’ячі – ні Савченко, ні Чумак цього не робить, тому й поставив Сергія на цю позицію, а вже після рахунку 0:2 випустив Іванова й поставив Люльку на правий фланг, а Цурікова перевів в опорну зону. На жаль, гравці не виконали мої настанови.

Читайте также: Вячеслав Грозный: "Не умеем держать удар"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме