Віталій Кварцяний: шукаємо нападника, маємо на перегляді одного нігерійця
^

Віталій Кварцяний: шукаємо нападника, маємо на перегляді одного нігерійця

318

Віталій Кварцяний: шукаємо нападника, маємо на перегляді одного нігерійця
fcvolyn.net

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний прокоментував поразку своєї команди у матчі з "Динамо" (0:2).

"Ми готувалися, звичайно, трішки активніше, ніж на інших суперників. Але гра поставила на місце наші сподівання. Це сталося через те, що футболісти в першому таймі грали несміливо, тому в атаці було мало моментів. Гравці боялися зробити помилку і врешті її припустився той, хто грав найменш активно. В захисті ми грали троє. Ми дали Шабанову відпочити, вийшов Приндета і зіграв в принципі непогано", - приводить слова Кварцяного офіційний сайт "Волині".

"З "Динамо" одна помилка – це гол. Кравченко в штрафній зіграв може й не так грубо, але некоординаційно. Неакуратно обійшовся з гравцем. Ми мали гольові моменти і "Динамо" також. Однаково ми не дотягнули на перемогу і за якістю гри, і за швидкістю мислення".

"З "Динамо" на контратаках ми могли б дістати у свої ворота більше голів. В цілому, якщо врахувати стан нинішній "Динамо", їхній функціональний рівень, то ми зіграли непогано все ж таки. Це "Динамо", команда Ліги чемпіонів. Я, до речі, сказав перед матчем: "У вас є шанс сьогодні взяти участь в ЛЧ. Покажіть характер, самолюбство і не забутьте про кваліфікацію". В цілому я поставив би позитивну оцінку. Всі віддалися грі і шкода, що не забили".

"Відчувається, що не вистачає нам нападника? Так, це вірно. Зараз ми маємо на перегляді одного нігерійця. Шукаємо ще, шукаємо нападника. Хоча про Козьбана сьогодні я поганого сказати не можу. Він через травму два місяці не грав. Хомченко дістав шанс сьогодні, але не використав його. Є ще Петров, він лікується. Ну і Діденко стане в нагоді".

"Що з Кобахідзе? В суботу йому зробили контрольний знімок. В нього був надрив задньої поверхні стегна. Рубці ще живі, ще допускати його не можна. На кубок він ще не буде грати, а от на "Карпати" дуже сподіваюся. Завтра ми їдемо у Миколаїв на матч 1/8 фіналу", - відмітив Кварцяний.

Читайте также: "Волынь" - "Динамо" 0:2. Тёзке на заметку

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме