Григорій Козловський: "Саша Алієв – це не Ані Лорак"
^

Григорій Козловський: "Саша Алієв – це не Ані Лорак"

570

Григорій Козловський: "Саша Алієв – це не Ані Лорак"

Футбольний клуб «Рух» збентежив всю футбольну Україну, коли запросив до себе таких знаних виконавців як Олександр Алієв і Максим Шацьких. Амбітний 42-річний президент клубу Григорій Козловський дав інтерв’ю zaxid.net в якому розказав, що понад усе любить свій клуб і футбол. Львівський бізнесмен розказав, що в українському футболі заробити неможливо, тому футболом займаються тільки люди хворі футболом.

На запитання: «Чи можна очікувати Артема Мілевського найближчим часом у команді?», пан Козловський відповів, що він був дуже радий бачити Артема у своїй команді.

Григорій Козловський розказав, що його виховувала бабця-бандерівка і вже з дитинства він «не дуже добре» відносився до «північних сусідів». А ще в радянські часи Григорій будучи в сусідньому селі, вугіллям на дерев’яній дошці написав «Срав пес на КПСС». Після цього, як розказує Григорій, його батьки мали величезні проблеми. Козловський навіть пожартував, що через рік Олександр Алієв стане справжнім бандерівцем:

«У Саші Алієва дуже нормальна позиція. Зараз він ходить у Винниках і вітається з людьми «Слава Ісусу Христу». Ми його навчили багатьох наших слів. Його діти прекрасно говорять українською, і жінка теж. Ще рік – і Саша Алієв стане справжнім бандерівцем, от побачите. А щодо минулого… футболісти деколи роблять речі не зовсім зрозумілі. Вони мають свої проблеми, тому не завжди думають, що роблять. Єдине скажу: Саша Алієв – це не Ані Лорак».

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме