Віталій Кварцяний: "Нам не вистачає потужності, атлетизму. Ми погано граємо у відборі"
^

Віталій Кварцяний: "Нам не вистачає потужності, атлетизму. Ми погано граємо у відборі"

440

Віталій Кварцяний: "Нам не вистачає потужності, атлетизму. Ми погано граємо у відборі"
Фото - ФК "Волынь"

Коментар матчу «Чорноморець» - «Волинь» від головного тренера лучан Віталія Кварцяного:

- Я думаю, що гра після пропущеного гола стала нервовою - або нічия, або перемога. Ми поступалися в боротьбі. «Чорноморець» виглядав веселіше та агресивніше в центрі поля, швидше грав з м'ячем. Деякі футболісти непогано діяли, Калітвинцев, зокрема, мені сподобався. Одеса в другому таймі підтягла свою швидкість. У нас пішли помилки, і цей період мені не сподобався. У першому таймі мали можливість витримувати напругу і мати перевагу. Але не реалізували ряд моментів. Були серйозні ситуації, коли треба було забивати, швидко, потужно. Я задоволений, що вони виграли, але повинні грати краще. Наробили багато помилок.

- Що хорошого було в діях ваших підопічних?

- Почали впевнено. Індивідуально сильним був Матей, зробив два-три хороших проходи, але Діденко не знаходився там, де треба. Він зміщувався на ближню штангу. Шарпар теж. Один прохід, другий, третій. Матей повинен був загострювати. І його загострення закінчуються до 16-метрової позначки. Там він грає цікаво, а коли в штрафну входить, його або збивають, чи він все одно йде впоперек. Так і в першому таймі було. Його збили - штрафний, а потім він замість того, щоб йти в штрафну, віддав Герасимюку під удар, коли треба було грати самому. Тим не менш, індивідуальна гра Матея мені симпатична, він загострював, був цікавий. Непогано в деяких моментах зіграв Насонов, він зараз прогресує, мені подобається його підхід. Хоча ще десь він не встигає. Думаю, що через рік-два він повинен грати сильніше. Непогано в деяких моментах виглядав Шіш. Він грав дуже сумлінно, тому що дуже сильно хотів залишитися в Одесі на свої рідні свята. Я його відпущу. Жуніч - в деяких епізодах діяв нормально, в деяких - наполовину. Середня лінія зіграла не так сильно, як я хотів, крім Матея. Дуже сильно зіграв Шуст. Я прошу його грати вгорі, по всій штрафному майданчику. Він намагається це робити. Деякі зіграли добре, але повинні були зіграти краще.

- Наскільки ваше відчуття: чи готові ви закінчувати сезон в єврозоні?

- Нам не вистачає потужності, атлетизму. Ми погано граємо у відборі. Нам дуже багато треба працювати над цими моментами. Нам не вистачало Кобахідзе, це гравець все-таки збірної. Дуже обмежена кількість футболістів. Немає серйозних, рівноцінних замін. Колектив непоганий за рахунок хорошого підбору людського фактору, вони якось об'єдналися, грають один за одного. Це іноді спрацьовує. Якби ще до цього колективу два-три зірки хороших... Поки граємо, набираємо очки, але нам не вистачає мобільності. Але я волію набирати очки, ніж мати висококваліфіковану команду і грати внічию або програвати

- У вашій команді три футболісти, які раніше грали за «Чорноморець» (Гуменюк сьогодні до складу не потрапив). Ви Діденка замінили для того, щоб він почув реакцію трибун, які його вітали?

- У Гуменюка травма, він вже місяць лікується. У нього три надриви. Усі футболісти «Чорноморця» - люди хороші, порядні, сумлінні, професіонали. Майстерність теж дуже непогана у всіх. Хоча їм усім вже за 30 - і Діденка, і Політило, і Гуменюк. Я задоволений, що вони у нас опинилися. Звичайно, вони підсилюють гру, але поки епізодично. Якби вони ще стабільно грали. А Діденко замінили, тому що він вже втомився. Я його трошки відсунув назад, але він не встигав внизу. Старався, але в двох моментах не встиг. Видно було, що йому важко було у верховій боротьбі, він дуже багато попрацював. До нього у мене особливих претензій немає. Плюс - тактичні моменти: потягнути час, не буду приховувати. Потім побачив, як його вболівальники зустріли. Це мить уваги, мить успіху для нього. Він підтвердив, що в Одесі він грав добре. Нашу гру він теж підсилює.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме