Андрій Гітченко: "Ми створили багато моментів, повинні були вигравати"
^

Андрій Гітченко: "Ми створили багато моментів, повинні були вигравати"

645

Андрій Гітченко: "Ми створили багато моментів, повинні були вигравати"
Фото - FootBoom.com

Після матчу із «Зорею» капітан «Карпат» Андрій Гітченко був дуже емоційним. Важка гра забрала у нього і його партнерів чимало сил.

– Дуже багато емоцій у мене зараз... Ми створили багато моментів, повинні були вигравати. Пропустили образливий гол – не додивилися і проґавили контратаку. Але це футбол – не завжди все стається так, як хочеш. Нічого не вдієш.

– Після попереднього матчу «Зорі» і «Карпат» наставник луганчан назвав гравців «зелено-білих» «паперовими левами». Сьогодні гравці «Зорі» в певних моментах нагадували «паперових котів»...
– Я хочу попросити пробачення у Юрія Миколайовича Вернидуба. В одному з ігрових моментів я дозволив собі сказати кілька зайвих слів на його адресу. Але це все емоції. Тим більше, мене дуже завели слова Вернидуба, про які ти кажеш, коли він назвав нас «паперовими левами». Це суттєво зачепило наше самолюбство.

– В порівнянні з попередніми матчами сьогоднішня гра зібрала більше вболівальників. Хоча з трибун під час матчу можна було почути не дуже приємні вигуки...
– Хочу подякувати тим вболівальникам, які прийшли справді щиро вболівати за «Карпати» і переживали за нас до фінального свистка.

– Швидке вилучення допомогло команді?
– Так склалася гра – ми десь розслабилися і пропустили. Згодом, щоправда, взяли себе в руки і прийшли до тями.

– В одному з епізодів ти мав дуже хороший момент забити гол, коли вискочив з-за спин захисників і пробив в дотик. Можливо, варто було приймати м’яч і пробивати впритул?
– Можливо, але я не бачив, що робиться у мене за спиною. Тому вирішив бити відразу – прикро, що м’яч розминувся зі штангою.

– Попереду в «Карпат» гра з «Олександрією». Це означає, що тобі доведеться їхати в гості до не чужого клубу...
– (Сміється). Це не просто не чужа команда, а рідна для мене. «Олександрія» дала мені дорогу у футбол. Саме там я розкрився, як футболіст. Чекаю з нетерпінням на цю поїздку, адже давно хочу з’їздити туди.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме