Денис Мірошніченко: "У другому таймі вже бачив перед собою порожні ворота"
^

Денис Мірошніченко: "У другому таймі вже бачив перед собою порожні ворота"

451

Денис Мірошніченко: "У другому таймі вже бачив перед собою порожні ворота"
Фото - FCKarpaty.com.ua

Доволі несподівано Ігор Йовічевіч зробив рокіровку на правому фланзі – Павло Ксьонз цього разу відповідав за оборону, а Денис Мірошніченко більше працював на атаку. На початку кожного з таймів у Дениса була чудова нагода відкрити рахунок у грі...

«Перед грою Містер підійшов і сказав, що я гратиму правим хавом. Я це нормально сприйняв, адже виконую все, що говорить тренер. Так має бути. До того ж, певний досвід у мене був в цьому плані. У молодіжній команді я грав хавом, так само було і в «Кривбасі». Хоча, позиція захисника для мене рідніша».

Читайте также: Артем Федецкий: "Неприятно играть без своих болельщиков"

«Тут треба було більше загострювати, брати на себе ініціативу. У підсумку я мав два моменти, а ще міг добити м’яча у сітку після пенальті, але Денис Бойко дуже вдало зреагував на удар. Щодо двох гольових моментів, то я навіть не знаю, що сказати – треба було просто їх реалізувати. Що тут ще говорити? У другому таймі вже бачив перед собою порожні ворота...».

«Сьогодні ми переможені, але не зломлені. Я бачив, як наша команда отримувала задоволення від гри. Помітний прогрес, нам є до чого рухатися. Попереду на нас чекають серйозні ігри, усе найцікавіше попереду».

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме