Віталій Кварцяний: "Була ігрова аритмія"
^

Віталій Кварцяний: "Була ігрова аритмія"

295

Віталій Кварцяний: "Була ігрова аритмія"
Фото - fcvolyn.net

Прес-конференція головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного після матчу «Волинь» - «Олімпік»:

- Коли команда виграла, то вже не варто говорити про виправдання. Але ми могли й невдало зіграти, бо випало багато гравців, які дозволяли б зіграти нам більш надійно, не шарахатися, бути ближчими до перемоги, створювати більше гольових моментів. Нам вдавалося це дуже складно. Наприклад, Діденко випав перед матчем. Перед Шахтарем його Приндета травмував, тепер ось на розминці Неділько. Нам його дуже не хватало, Толя старається нам допомогти, він правильно рухається, правильно грає, ту роль, яку я хотів від нього, він робив. Довелося Шарпара ставити в напад.

Ми так розраховували, щоб Кобахідзе із Шарпаром мінялися позиціями – хтось із глибини почергово атакував.

Але суперник нам сьогодні мало що дозволяв. Вони грали дуже щільно. Я випустив Рому Никитюка. Він захисник. Але побачив, що за рахунок класу не виграємо, тому дав шанс йому в атаці поборотися, поштовхатися. Герасимюк був вимушений в захисті грати, бо Насонов пропускав. Кобахідзе до всього зламався. А він людина серйозна…

Читайте также: "Волынь" - "Олимпик" 1:0. Одни не дотянули, другие - вытянули

Я вже не знав, як ми зможемо виграти. Конструктивізму і техніки в завершальній фазі не вистачало. Мемешев так само трохи розгубив футбольні ноти, не знає, коли вдарити, коли віддати.

Команда старалася моя, але дуже сильно старався «Олімпік». Напевне, у них це найкраща гра їхня. Я передивився всі їхні матчі, останній виграний. Там так не билися, сьогодні іскри летіли, дуже завзяті були, наполегливі. Парцванія і Гошкодеря просто таки билися, хотіли з’їсти нас, м’ячі відбирали. Я нормально поговорив з ними.

Випустили в кінці Міху, захисника в центр. Він забрав до себе увагу і Шарпар забив.

Була сьогодні ігрова аритмія. То ми атакували, то відходили трохи в оборону. Мусили сьогодні виграти, хотіли більше виграти, тому так сталося. Відчуття перемоги, здобутої в самому кінці матчу набагато приємніше, ніж поразка.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме