Олександр Шуфрич: "Багато що залежить від терпіння і розуміння ситуації Грозним"
^

Олександр Шуфрич: "Багато що залежить від терпіння і розуміння ситуації Грозним"

616

Олександр Шуфрич: "Багато що залежить від терпіння і розуміння ситуації Грозним"
Фото - Виктор Перегняк, Footboom.com

Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич прокоментував ситуацію, яка склалася навколо головного тренера ужгородського клубу В'ячеслава Грозного.

«Наскільки я знаю, відбулася розмова і досягнуті деякі домовленості про терміни погашення боргів. Хочу стати на захист В'ячеслава Вікторовича: він не про свої гроші турбується, а про гроші всієї команди. Не тільки нинішньої, але й тієї, яка грала в минулому сезоні. Чутки про те, що тренерський штаб позачергово отримує гроші - неправда. Більше того, можу заявити, що гравці, які покинули клуб, але підписали з нами мирову угоду, навіть раніше тренерського штабу отримали гроші згідно цього мирової угоди. З ще кількома футболістами ми ведемо переговори. З більшістю у нас є домовленість. У цьому плані є просування.

Знаю, що В'ячеслав Вікторович з Нестором Івановичем і по-робочому, і по-людськи знайшли спільну мову. Думаю, всі крапки над і розставлені. Багато що залежить від терпіння і розуміння ситуації Грозним. Наскільки я знаю, ті гарантії, які йому давалися перед початком сезону, всі виконані. Ті умови, на яких він акцентував увагу на зустрічі, теж виконуються. Не бачу причин, за якими ми припинимо співпрацю з Грозним. Я завжди говорив, що ми його відпустимо, але тільки на підвищення», - сказав Шуфрич в інтерв'ю телеканалу «Футбол 2».

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме