Артур Карноза: "Для нас не має значення "Динамо" це чи "Шахтар"
^

Артур Карноза: "Для нас не має значення "Динамо" це чи "Шахтар"

360

Артур Карноза: "Для нас не має значення "Динамо" це чи "Шахтар"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

В останніх п’ятьох матчах Артур Карноза забив три голи. Кожного разу він вражав ворота суперників завдяки стандартам. Саме бездоганний удар Карнози зі штрафного на початку матчу поклав почин розгрому «Чорноморця» (4:0).

«Ми задоволені і рахунком, і якістю футболу, який продемонстрували. Хоча тренери все одно проведуть розбір нашої гри – можливо, помилялися, в певних моментах потрібно було краще зіграти. Забиті голи – це не випадковість. Я треную штрафні на тренуваннях, хлопці також докладають багато зусиль, щоб вдосконалюватися. Думаю, все це впливає на результат і дається взнаки.

Читайте также: Лига Пари-Матч. "Карпаты" - "Черноморец" 4:0. Львовский фестиваль голов (Видео)

Ми намагалися виконувати вказівки тренера. Добре, що все так слалося. У нас дуже хороша команда, ми цілеспрямовано готуємося до кожного суперника. Відчуваємо себе впевнено, адже підтверджуємо це роботою на тренуваннях.

Сьогодні, мабуть, відпочинемо, а вже з понеділка всі думки будуть пов’язані з наступним матчем. Розуміємо, що у Києві легко не буде. Але для нас не має значення «Динамо» це чи «Шахтар». Треба боротися і грати на перемогу», - цитує Карнозу офіційний сайт «Карпат».

Нагадаємо, «Карпати» показали кращій старт в історії.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме