Віталій Кварцяний: "Більшістю гравців я незадоволений"
^

Віталій Кварцяний: "Більшістю гравців я незадоволений"

415

Віталій Кварцяний: "Більшістю гравців я незадоволений"
Фото - fcvolyn.net

рес-конференція головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного після матчу «Волинь» - Металіст» (2:2):

- Якщо у футболістів сьогодні запитати, чому вони не грали на повну силу, то вони могли б відповісти: «Дуже спекотно або ж, так як вчора у Сачка сказали, що вони втомилися, ноги боліли»… Наші гравці зіграли найгірший матч за останні роки… Без логіки, без нічого.

Я завжди у тренерській зоні намагаюся щось підказувати, але сьогодні вони настільки вимотали мене, що дуже важко знаходити слова. Вони зовсім не такі, якими варто говорити про якусь комбінаційну гру, завзятість, бійцівські якості. Команда була готова не до такого футболу. Чому не грали?! Я вже розгубився і не знав кого замінювати. Можна три заміни, а треба було будь-кого!

Читайте также: Александр Севидов: "Команда еще не готова работать на максимальных нагрузках"

Можливо, мені треба було поставити Політила в центрі поля. Але я думав, що Шабанов та Кравченко більше будуть боротися в опорній зоні із Довгим та Ковальчуком. Політило – серйозний футболіст, але у верховій боротьбі міг поступатися. Шабанов добре гра у відборі, але сьогодні цього не показав. І Кравченко також. Вийшов Політило – оживив гру.

Виникає питання – чому не грати? Логічного пояснення не маю. Тільки можу про погоду сказати чи про щось інше. Вже замучився так змушувати команду грати. Щось не спрацьовує…

Водночас ви бачили із яким запалом грав Кобахідзе! Але більшістю я незадоволений. Так не грають у футбол вдома, так не грають за очки, які давали можливість хоча б на добу вийти на 3 місце. Їм навіть цього не хочеться…

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме