"Карпати" "відчинили двері" для учасників АТО
^

"Карпати" "відчинили двері" для учасників АТО

416
"Карпати" "відчинили двері" для учасників АТО
Фото - ФК "Карпаты"
Кожен учасник бойових дій із зони АТО відтепер зможе безкоштовно відвідувати домашні матчі львівських «Карпат» на стадіоні «Україна». На вході до арени воякам достатньо буде продемонструвати охороні своє посвідчення встановленого зразка. Для учасників АТО буде виділено один із секторів стадіону.
До цієї ініціативи ФК «Карпати» підштовхнуло звернення ГО «Асоціація учасників Антитерористичної операції Львівщини», надіслане до Почесного президента клубу Петра Димінського.
Детальніше про це розповів керуючий справами ГО Тарас Маслянка. «Звернутися до «Карпат» із цим проханням – це моя ініціатива, а також прохання та пропозиції від моїх колег – вояків із різних підрозділів, які повернулися до Львівської області із зони АТО. Справа в тому, що багатьом хлопцям важко відійти від війни у психологічному плані, тому їм просто необхідно повернутися до нормального життя. Одним із таких методів можуть стати футбольні матчі за участю «Карпат», тим паче, що багато хлопців є фанатами «зелено-білих», у тому числі і я сам. Тому ми вирішили звернутися до клубу із відповідним проханням».
Тож уже на матчі проти одеського «Чорноморця», що відбудеться у суботу, 8 серпня, на стадіоні «Україна» ФК «Карпати» буде радий бачити вояків із зони АТО на трибунах.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме