Ігор Йовічевич: "Коли вболівальників більше, ми граємо краще"
^

Ігор Йовічевич: "Коли вболівальників більше, ми граємо краще"

316
Ігор Йовічевич: "Коли вболівальників більше, ми граємо краще"
Фото - metallist.ua

Головний тренер «Карпат» Ігор Йовічевич після перемоги над «Сталлю» (1:0) прокоментував гру своєї команди.

- Вітаю своїх хлопців з перемогою. Вони витримали в таких складних умовах, бо погода була аж занадто не футбольна. Надзвичайно важко грати за такої спеки. Ясно, що ритм і темп гри далекі від того, які б команди показали за іншої погоди. Тому та команда, яка більше думає про швидкість, більше терпить, аніж та, що захищається. На першому таймі це позначилося. Ми не найшли темп і змушені були грати в статичному положенні. Мені футболісти казали, що на полі ледве дихали, що вже говорити про якісь трикутники чи комбінації. Після перерви ми відчули, що «Сталь» підсіла, тому довелося вмикати швидкості. І тут ми показали свою силу, взяли дуже важливі для команди три очки. Вони насамперед важливі у плані психології. Тепер, з оптимізмом ми готуємося до матчу проти «Олімпіка». Готуємося вперто і наполегливо, з надією на перемогу.

- Ви знову граєте без нападників…

- Так, але це не означає, що ми не атакуємо! Команда не грає від оборони. Я хочу, щоб ми перенесли робочий механізм з тренувань на матчі. Тут не йдеться про те, щоб утримати рахунок чи ще щось, ні. Щось може вийти, щось не вийти, але ми думаємо про атаку.

- Але ж ударів мало…

- Поки мало, але ми над цим продовжуємо працювати. У наших гравців просто зашкалює бажання, ми хочемо відкрити рахунок швидко. Я б не сказав, що у нас нема гравця, який не може забити гол. Страшкевич мав щонайменше три моменти – лівою бив, правою... Десь є блокада психологічна. Може з досвідом це мине, або після забитих голів. Нам краще, коли ми відкриваємо рахунок чи коли програємо 2:0. Тоді ми граємо по-справжньому. Я пройшов через такі ситуації за час своєї кар’єри.

- Якби у ваші ворота призначили такий пенальті наприкінці матчу…

- Чесно, я не бачив епізоду. А коли забили, то у мене емоції радісні були, бо команда терпіла. Трохи страшно було, бо ми не забивали пенальті у минулому чемпіонаті. Зараз забили.

- Експерти кажуть, що чемпіонат скотився років на 12 назад…

- Це тому що легіонерів нема? Ну, зате є простір для українців, зростає внутрішня конкуренція. Є шанс для молодих хлопців.

- Ксьонз у вас надовго?

- Він гравець «Карпат». Якщо буде суперпозитивна пропозиція для нашого клубу, то керівництво її розгляне. Зрештою, біля Ксьонза є і Швед, і Гуцуляк, й інші молоді хлопці.

- Яке у вас завдання на сезон?

- Стабілізувати те, що ми почали в минулому році. Я так думаю, що на стадіоні має бути мінімум 7-8 тисяч уболівальників і тоді вже вимагайте від нас чого хочете. Я дуже поважаю уболівальників, але коли їх більше, ми граємо краще. Будемо боротися за найвище місце, яке зможемо завоювати.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме