FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Iгор Циганик: "Нічого не залишається, окрім як відправляти матеріали в УЄФА"
^

Iгор Циганик: "Нічого не залишається, окрім як відправляти матеріали в УЄФА"

771

Iгор Циганик: "Нічого не залишається, окрім як відправляти матеріали в УЄФА"
Фото - FootBoom.com

Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик поставив під сумнів спортивну складову в матчі «Іллічівець» - «Олімпік» (4: 1). Він заявив про аномальний зниженні коефіцієнта в букмекерських конторах за кілька годин до початку матчу на те, що в матчі буде забито більше трьох голів. Циганик заявив, що буде відправляти наявні матеріали в УЄФА.

«У нас не залишається іншого вибору, ми назбирали достатньо інформації і матеріалів, бачимо, що з боку органів футбольної влади ніякої реакції немає. За багато років співпраці з УЄФА у нас є деякі зв'язки. Нічого не залишається, окрім як переводити всі матеріали на англійську мову і відправляти безпосередньо в УЄФА. Може там нам допоможуть зрозуміти ці аксіоми математичних законів. Тому що ми бачимо, що у нас тут не дуже вигідно комусь розбиратися», сказав Циганик в ефірі передачі «Профутбол».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения