Ігор Йовічевіч: Такі речі не повинні відбуватися на стадіоні

Ігор Йовічевіч: Такі речі не повинні відбуватися на стадіоні

141

Ігор Йовічевіч: Такі речі не повинні відбуватися на стадіоні
Фото - 1927.kiev.ua

Головний тренер «Карпат» Ігор Йовічевіч прокоментував нічию своєї команди в заключному 26-му турі проти «Шахтаря» - 2:2. Хорватський спеціаліст також приділив увагу поведінці фанатів, дії яких декілька разів призводили до зупинки гри.

- В першу чергу хочу подякувати своїм хлопцям. Цей сезон ми почали з новими гравцями, новою моделлю гри. Але я бачив ще під час тренувального збору в Туреччині, що хлопці додають. Ми грали на рівних із «Металістом», «Зорею» та «Ворсклою» - командами, які боролися за єврокубки. Приємно, що ми їм не поступилися по грі.

«Дніпро», «Динамо» та «Шахтар» – це новий рівень - рівень Ліги чемпіонів, тим приємніше ця нічия. Після першого тайму нам вже не було що втрачати, але хлопці зуміли переломити хід гри і заробити очко. Для команди яка формується відігратися із 0:2 – це багато коштує. Я задоволений сезоном. Навіть з урахуванням дев’яти знятих очок, ми все одно довели, що заслуговуємо місяця у вищій лізі.

В той же час дуже неприємно було спостерігати те, що відбувалося на трибунах. Такі речі не можуть відбуватися на стадіоні. Адже тут присутні маленькі діти, жінки. Організаторам слід щось робити. Можливо, долучати більшу кількість охоронців…

- Ви дуже емоційно відреагували на порушення з боку Кучера, який збив Шведа…

- Фол на Шведу був навмисний, а для мене такі порушення найгірші.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров