Ерік Бікфалві: "Є варіанти з України, Європи, Казахстану"

Ерік Бікфалві: "Є варіанти з України, Європи, Казахстану"

258

Ерік Бікфалві: "Є варіанти з України, Європи, Казахстану"
Фото - 112.ua

Лідер атак «Волині» Ерік Бікфалві, який зіграв свій останній матч за луцьку команду, попрощався з партнерами, тренерами та вболівальниками. Футболіст розповів, що зараз вирушає до збірної та думає над новими варіантами.

«Я грав за «Волинь» три роки, це були хороші часи, хороша робота. Я всім подякував сьогодні після матчу – вболівальникам, Владіміровичу, керівництву, персоналу. Їду далі. Куди – зараз сказати не можу. Є варіанти з України, Європи, Казахстану та інших чемпіонатів. Через декілька днів вирушатиму у збірну. Спочатку буде збір, а потім ми гратимемо у Північній Ірландії. Це буде поєдинок лідерів групи, якщо ми виграємо, то матимемо прекрасні шанси їхати на ЄВРО-2016», - розповів футболіст офіційному сайту «Волині».

Нагадаємо, у Еріка закінчується контракт з клубом. Повідомлялося, що в його послугах заінтересований «Дніпро».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
 • — В последнем интервью вы сказали, что можете остаться в Украине только при условии, что вам предложат контракт в Динамо, Шахтере или Днепре. Вы так сказали, потому что это самые сильные клубы, или к вам есть интерес каждого из них?

  — Нет-нет-нет, предложений от них я не имею. Я говорил к тому, что сейчас в стране осталось три стабильных клуба, которые решают высокие задачи и платят игрокам вовремя зарплату. В остальных командах, насколько мне известно, подход далеко не такой серьезный и профессиональный. Вообще, у меня есть предложения из Европы: хорошие деньги, хорошие команды. Посмотрим, как все сложится. В Украине соглашусь на предложение только от трех команд.

  0+ 0- 0
  +-
  Upiter
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров